Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Battle Realms: Winter of the Wolf (PC)
OkładkaBattle Realms: Winter of the Wolf (PC)

Battle Realms: Winter of the Wolf PC

Samodzielny dodatek do Battle Realms, opowiadający o heroicznej walce klanu Wilka pragnącego wyrwać się z niewoli, wprowadzający gracza we wcześniejszą historię świata Battle Realms.

To jest dodatek do gry Battle Realms.

Strategiczne | fantasy | RTS

Battle Realms: Winter of the Wolf Premiera PC

5listopada2002

producent: Liquid Entertainment wydawca: Crave Entertainment Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Battle Realms: Winter of the Wolf

Warcraft III: Reign of Chaos

StarCraft

Warcraft II: Tides of Darkness

Battle Realms: Winter of the Wolf to samodzielny dodatek do strategii czasu rzeczywistego Battle Realms, fabularnie rozgrywający się przed wydarzeniami przedstawionymi w pełnej wersji gry. Jest to epicka opowieść o heroicznej walce klanu Wilka pragnącego wolności, wprowadzająca gracza we wcześniejszą historię świata Battle Realms. Akcja Winter of the Wolf rozgrywa się siedem lat przed wydarzeniami z Battle Realms. Ludzie z Klanu Wilka już od trzydziestu lat znajdują się w niewoli klanu z pod znaku Lotusa, wykorzystującego ich jako siłę roboczą w kopalniach. Jednak nowym przywódcą Klanu Wilka zostaje Grayback, który postanawia zjednoczyć wszystkie Wilki i poprowadzić je ku wolności. Na jego wezwanie stają wszyscy niewolnicy, niektórzy uzbrojeni w bojowe młoty, inni wyposażeni we wrzącą smołę wypalającą ciała wrogów do kości, a nawet śmiali wojownicy o pięściach twardych jak głazy. Aby pokonać przeważające siły wroga Grayback musi wykorzystać wszystkie ich umiejętności, odzyskać moce zaginionych Druidek i przekonać swych towarzyszy niedoli do zaryzykowania wszystkiego w imię wolności.

Oprócz oryginalnej wersji Battle Realms zawiera on dwanaście nowych misji, nowe bronie, osiem nowych jednostek i czterech nowych Mistrzów Zen, po jednym dla każdego klanu, a także nowe tryby rozgrywki. Dotychczas używane bronie klanu Wilka zyskały nowe możliwości, pozwalając kruszyć łańcuchy, burzyć kamienne barykady czy palić wrogów przy pomocy wybuchowych gazów. Dzięki zimowej scenerii, w której na śniegu zostają ślady kroków, a ciepły oddech zamienia się w mgiełkę, pozwala na odczucie „żywego świata”. Zmodernizowano interfejs użytkownika, dzięki czemu łatwiej zarządzać jednostkami i kontrolować je w czasie walki. Poprawiono również interfejs do rozgrywki wieloosobowej, w której może wziąć udział do 8 graczy jednocześnie w sieci lokalnej lub Internecie.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna   Liczba graczy: 1 - 8  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 8,4 / 10 na podstawie 294 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Battle Realms: Winter of the Wolf: 12+

Battle Realms: Winter of the Wolf Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 750MHz
  • 128MB RAM
  • 32MB akcelerator 3D
  • 600 MB HDD