Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCPS4XONE
Okładka Assassin's Creed 2020 (PC)

Assassin's Creed 2020

Assassin's Creed: Ragnarok | Assassin's Creed: Legion

Jedenasta główna odsłona cyklu Assassin's Creed – sandboksowych gier akcji TPP (od 2017 roku z silnym pierwiastkiem RPG). W grze firmy Ubisoft przemierzamy otwarty świat (co uatrakcyjnia system parkouru), wykonujemy zadania główne i poboczne oraz eliminujemy zastępy przeciwników.

Akcji | TPP | skradanki | sandbox | elementy RPG | historyczne | przygodowe gry akcji

Okładka Assassin's Creed 2020 (PC)

producent: Ubisoft

wydawca: Ubisoft

Strona oficjalna

data premiery gry:

2020

PC PS4 XONE

Jedenasta główna część bestsellerowej serii sandboksów, której pierwsza odsłona zadebiutowała w 2007 roku. Pomimo że od początku cykl reprezentował gatunek gier akcji, w 2018 roku wykonał gwałtowny zwrot w kierunku action RPG-ów; omawiana produkcja podąża wytyczoną wówczas ścieżką. Dzieło firmy Ubisoft pozwala nam wcielić się w członka bractwa tytułowych Asasynów, które na przestrzeni wieków toczy zaciętą walkę z zakonem Templariuszy. Obserwując bohatera zza jego pleców (TPP), w trakcie zabawy przemierzamy rozległy świat (rozbudowany system parkouru pozwala pokonywać przeszkody terenowe w widowiskowy sposób), realizujemy zadania popychające do przodu fabułę i wykonujemy rozmaite misje poboczne, a także walczymy z przeciwnikami bądź eliminujemy ich po cichu. W miarę postępów zdobywamy punkty doświadczenia i awansujemy na kolejne poziomy, zwiększając potencjał bojowy prowadzonej postaci. Tytuł posiada oprawę graficzną wysokiej jakości oraz klimatyczną ścieżkę dźwiękową.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 7,8 / 10 na podstawie 188 głosów czytelników.

Gry podobne do Assassin's Creed 2020

Wymagania wiekowe Assassin's Creed 2020

18+

Nowy Far Cry przed kwietniem 2021, twierdzi Jason Schreier
Nowy Far Cry przed kwietniem 2021, twierdzi Jason Schreier

wiadomość6 lutego 2020

Przed kwietniem 2021 roku firma Ubisoft zamierza oddać w nasze ręce pięć gier z segmentu AAA. Jason Schreier z serwisu Kotaku przekonuje, że dwa niezapowiedziane jeszcze projekty to nowe odsłony serii Far Cry i Assassin’s Creed.

Ubisoft dokłada starań, by uczynić nowe gry bardziej wyjątkowymi
Ubisoft dokłada starań, by uczynić nowe gry bardziej wyjątkowymi

wiadomość18 stycznia 2020

Ubisoft planuje restrukturyzację i rozbudowę zespołu odpowiedzialnego za treści i kierunek artystyczny gier. Te działania mają na celu urozmaicić portfolio tytułów studia i są odpowiedzią na kiepskie wyniki komercyjne firmy z zeszłego roku.

Nowy Assassin’s Creed to nie Ragnarok. Plotki są nieprawdziwe
Nowy Assassin’s Creed to nie Ragnarok. Plotki są nieprawdziwe

wiadomość13 stycznia 2020

Daniel Ahmad - analityk firmy Niko Partners, który posiada liczne kontakty w branży i nieraz zdradzał informacje na temat powstających tytułów - stwierdził w poście na forum, że kolejna odsłona serii Assassin’s Creed to nie AC: Ragnarok. Wszystko wskazuje na to, że plotki na temat gry są nieprawdziwe.

Seria Assassin's Creed - historia potwierdzonych przecieków
Seria Assassin's Creed - historia potwierdzonych przecieków

wiadomość11 stycznia 2020

Assassin's Creed to seria, której od samego początku towarzyszy zatrzęsienie przecieków. Serwis IGN postanowił prześledzić ich historię. Zapraszamy Was na małą podróż w czasie, dokumentującą potwierdzone ostatecznie plotki dotyczące marki.

Assassin's Creed Ragnarok - nowy przeciek zdradza ogrom szczegółów
Assassin's Creed Ragnarok - nowy przeciek zdradza ogrom szczegółów

wiadomość9 stycznia 2020

W sieci pojawiły się kolejne plotki na temat nowej odsłony serii Assassin’s Creed. Tym razem dotyczą one zarówno fabuły, jak i mechaniki rozgrywki AC Ragnarok. Liczba zdradzonych szczegółów jest naprawdę duża.

PC
PS4
XONE