Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPCANDiOSWP
Okładka Asphalt Xtreme (PC)

Asphalt Xtreme

Dostępna w modelu darmowym z mikropłatnościami gra wyścigowa, będąca kolejną odsłoną popularnej serii mobilnej firmy Gameloft.

Wyścigi | samochodowe | zagraj za darmo | rajdy

Okładka Asphalt Xtreme (PC)

producent: Gameloft

wydawca: Gameloft

Strona oficjalna

data premiery gry:

3lis2016

iOS AND WP PC

Asphalt Xtreme to opracowana z myślą o systemie PC, AND itd. gra wyścigowa. Produkcja korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami, a opracowało ją studio Gameloft, czyli ten sam zespół, który stał za wcześniejszymi odsłonami marki.

Mechanika

Wydane na platformę PC, AND itd. Asphalt Xtreme porzuca znane z wcześniejszych odsłon asfaltowe drogi i pozwala wziąć udział w rajdach terenowych. Możemy ścigać się m.in. na pustyniach, w kanionach, w lasach oraz po bagnach. Tory osadzono również na lodowcach, w dżungli, a nawet na terenie huty.

Do wyboru jest trzydzieści pięć maszyn podzielonych na siedem kategorii. Znajdziemy wśród nich m.in. samochody terenowe, ciężarówki, monster trucki czy pojazdy typu buggy. Wszystkie te maszyny stanowią wirtualne wersje prawdziwych modeli, dzięki licencjom od takich firm jak Jeep, Ford, Mercedes-Benz, Predator, Dodge czy Chevrolet. Nie zabrakło oczywiście opcji modyfikowania wyglądu pojazdów, jak również ulepszania ich części.

Zgodnie z tradycjami serii, model jazdy jest mocno zręcznościowy. Pojazdy pędzą w szalonym tempie i często wykonują ewolucje powietrzne, które w prawdziwym świecie szybko skończyłyby się zgonem kierowcy. Do tego na mapach nie brakuje elementów nadających się do zniszczenia.

Gra pozwala na zabawę w pięciu różnych trybach, a rozgrywkę wydłuża obecność kilkuset specjalnych wydarzeń i wyzwań.

Tryby gry

Asphalt Xtreme umożliwia samotną rozgrywkę przeciwko sztucznej inteligencji, jak również opcję rywalizacji multiplayer, gdzie w sieciowych wyścigach może brać udział maksymalnie ośmiu graczy jednocześnie.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Gry podobne do Asphalt Xtreme

Wymagania wiekowe Asphalt Xtreme

odpowiednia dla każdego wieku

Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in.  Super Mario Run i Asphalt Xtreme)
Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Super Mario Run i Asphalt Xtreme)

wiadomość27 marca 2017

W nowym przeglądzie najlepszych mobilnych aktualizacji polecamy sprawdzenie łatek do takich gier jak Asphalt Xtreme, High Risers, Mildly Interesting RTS, Super Mario Run oraz Tomb of the Mask.

Premiera Asphalt Xtreme – gry wyścigowej studia Gameloft
Premiera Asphalt Xtreme – gry wyścigowej studia Gameloft

wiadomość4 listopada 2016

Doczekaliśmy się premiery Asphalt Xtreme, czyli gry wyścigowej studia Gameloft, pozwalającej na branie udziału w rajdach samochodowych. Produkcja trafiła na systemy iOS, Android i mobilny Windows.

Asphalt Xtreme – pierwsze konkrety i zwiastun
Asphalt Xtreme – pierwsze konkrety i zwiastun

wiadomość31 października 2016

Studio Gameloft rozpoczęło testy wczesnej wersji Alphalt Xtreme. Dzięki temu wreszcie otrzymaliśmy nowe konkrety na temat następnej odsłony jednej z najlepszych serii mobilnych gier wyścigowych.

Asphalt Xtreme - popularna seria skręca w stronę rajdów terenowych
Asphalt Xtreme - popularna seria skręca w stronę rajdów terenowych

wiadomość16 września 2016

Studio Gameloft opublikowało pierwszy teaser mobilnego projektu Asphalt Xtreme. W przeciwieństwie do poprzednich odsłon tej popularnej serii, tym razem będziemy bawili się podczas rajdów terenowych.

iOS
AND
WP
PC