Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPCWPANDiOS
Okładka Asphalt Xtreme (PC)
OkładkaAsphalt Xtreme (PC)

Asphalt Xtreme

Dostępna w modelu darmowym z mikropłatnościami gra wyścigowa, będąca kolejną odsłoną popularnej serii mobilnej firmy Gameloft.

Wyścigi | samochodowe | zagraj za darmo | rajdy

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Asphalt Xtreme Premiera

3lis2016

iOS AND WP PC

producent: Gameloft wydawca: Gameloft Strona oficjalna

Gry podobne do Asphalt Xtreme

Pure

MX vs. ATV Unleashed

nail'd

Asphalt Xtreme to opracowana z myślą o systemie PC, AND itd. gra wyścigowa. Produkcja korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami, a opracowało ją studio Gameloft, czyli ten sam zespół, który stał za wcześniejszymi odsłonami marki.

Mechanika

Wydane na platformę PC, AND itd. Asphalt Xtreme porzuca znane z wcześniejszych odsłon asfaltowe drogi i pozwala wziąć udział w rajdach terenowych. Możemy ścigać się m.in. na pustyniach, w kanionach, w lasach oraz po bagnach. Tory osadzono również na lodowcach, w dżungli, a nawet na terenie huty.

Do wyboru jest trzydzieści pięć maszyn podzielonych na siedem kategorii. Znajdziemy wśród nich m.in. samochody terenowe, ciężarówki, monster trucki czy pojazdy typu buggy. Wszystkie te maszyny stanowią wirtualne wersje prawdziwych modeli, dzięki licencjom od takich firm jak Jeep, Ford, Mercedes-Benz, Predator, Dodge czy Chevrolet. Nie zabrakło oczywiście opcji modyfikowania wyglądu pojazdów, jak również ulepszania ich części.

Zgodnie z tradycjami serii, model jazdy jest mocno zręcznościowy. Pojazdy pędzą w szalonym tempie i często wykonują ewolucje powietrzne, które w prawdziwym świecie szybko skończyłyby się zgonem kierowcy. Do tego na mapach nie brakuje elementów nadających się do zniszczenia.

Gra pozwala na zabawę w pięciu różnych trybach, a rozgrywkę wydłuża obecność kilkuset specjalnych wydarzeń i wyzwań.

Tryby gry

Asphalt Xtreme umożliwia samotną rozgrywkę przeciwko sztucznej inteligencji, jak również opcję rywalizacji multiplayer, gdzie w sieciowych wyścigach może brać udział maksymalnie ośmiu graczy jednocześnie.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Asphalt Xtreme: Odpowiednia dla każdego wieku.

iOS
AND
WP
PC