Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Echo - seria gier

Lone Echo II
Lone Echo II

Przygodowe 12 października 2021

Opracowana z myślą o rzeczywistości wirtualnej pierwszoosobowa gra przygodowa, w której zajmujemy się eksplorowaniem lokacji znajdujących się na pierścieniach Saturna. Lone Echo II zostało stworzone przez studio Ready at Dawn (God of War: Ghost of Sparta, The Order: 1886).

PC

Lone Echo
Lone Echo

Przygodowe 20 lipca 2017

Pierwszoosobowa gra przygodowa opracowana przez studio Ready at Dawn z myślą o goglach Oculus Rift. Opowiedziana historia toczy się w 2126 roku, a gracz wciela się w androida o imieniu Jack, który służy na pokładzie statku kosmicznego. W momencie, kiedy wehikuł trafia na międzygwiezdną anomalię, sprawy zaczynają się komplikować – Jack musi uporać się ze skutkami powstałego zamieszania. Z uwagi na fakt, że protagonista znajduje się w stanie nieważkości, przemierzanie kolejnych lokacji odbywa się przy użyciu rąk – bohater chwyta się ścian i poręczy oraz odpycha od rozmaitych obiektów, by przemieścić się w wybranym kierunku. Ważnym elementem rozgrywki w Lone Echo są zagadki środowiskowe, polegające między innymi na naprawie uszkodzonych modułów kosmicznego wehikułu. Oprócz kampanii dla pojedynczego gracza, opisywana pozycja oferuje drużynowy tryb multiplayer, zwany Echo Arena. Starcia pięcioosobowych drużyn polegają na próbach wrzucenia przypominającego frisbee przedmiotu do bazy przeciwnika. Całość charakteryzuje się wysoką jakością oprawy graficznej.

PC

Echo VR
Echo VR

Sportowe 20 lipca 2017

Przygotowana z myślą o technologii rzeczywistości wirtualnej pierwszoosobowa strzelanka, która skupia się na trybie wieloosobowym. Echo VR oferuje jeden podstawowy tryb gry, zaś kolejne są udostępniane w ramach DLC.

PC