Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Deer Hunter - seria gier

Deer Hunter 2016
Deer Hunter 2016

Akcji 5 czerwca 2015

Kolejna odsłona serii Deer Hunter, wydana przez firmę Glu Mobile. Podobnie jak poprzednie odsłony, Deer Hunter 2016 jest pierwszoosobową grą łowiecką, w której zajmujemy się polowaniem na rozmaite zwierzęta – od rysi, przez niedźwiedzie, aż po krokodyle. Aby ustrzelić ofiarę, najpierw musimy ją wytropić. Warto pamiętać, że jedne zwierzęta są łagodne, ale płochliwe, a inne potrafią nas zaatakować. W związku z tym rozgrywka w Deer Hunter 2016 nie zawsze przebiega w ten sam sposób. W poszukiwaniu kolejnych zdobyczy udajemy się w różne zakątki świata – od Alaski po Zimbabwe. W czasie polowań korzystamy z szerokiego wachlarza uzbrojenia. Dostępne karabiny możemy dodatkowo modyfikować, montując różne celowniki, magazynki itd. Tytuł może się pochwalić bardzo dobrą, jak na urządzenia mobilne, oprawą graficzną. Otoczenie jest zróżnicowane i w miarę szczegółowe, a modele zwierząt i ich animacja prezentują wysoką jakość wykonania. Deer Hunter 2016 jest aplikacją free-to-play z reklamami i opcjonalnymi mikropłatnościami.

ANDiOS

Deer Hunter Tournament
Deer Hunter Tournament

Akcji 14 października 2008

Gra o tematyce łowieckiej, w której zajmujemy się polowaniem na różne gatunki zwierząt. Duży nacisk położono na możliwość uczestniczenia w multiplayerowych zmaganiach. Polowania przeprowadzane są w wielu różnych zakątkach naszego globu. Są to między innymi rozległe tereny górzyste oraz gęste lasy. Duży nacisk położono na szczegółowe odwzorowanie poszczególnych ekosystemów.

PCX360

Deer Hunter 2005
Deer Hunter 2005

Akcji 28 września 2004

Edycja 2005 popularnego cyklu gier łowieckich koncentrujących się na połowach jeleni. Autorzy postawili na realizm. Mapy są duże, a poruszające się po nich zwierzęta zachowują się tak jak w rzeczywistości. Z podobnym przywiązaniem do detali opracowano uzbrojenie i ekwipunek myśliwego.

PC

Deer Hunter
Deer Hunter

Symulacje 22 grudnia 2003

Klasyczny symulator łowiecki, po raz pierwszy w wersji przeznaczonej na konsolę PlayStation 2. Wcielamy się w postać myśliwego i polujemy na kilkadziesiąt różnych gatunków zwierząt.

PS2

Deer Hunter 2004
Deer Hunter 2004

Symulacje 14 października 2003

Kolejne wydanie gry, wchodzącej w skład słynnej serii gier o tematyce polowań na jelenie - Deer Hunter. Jesteśmy myśliwym polującym w różnych miejscach o różnym czasie, czy to w dzień, nocy, o zmierzchu, czy świcie. Poruszamy się po lasach, łąkach, mokradłach, a nawet górach w kilku różnych autentycznych lokacjach, takich jak: Kentucky, Alberta i New Hampshire.

PC

Deer Hunter 5: Tracking Trophies
Deer Hunter 5: Tracking Trophies

Akcji 21 września 2001

Deer Hunter 5: Tracking Trophies to piąta odsłona serii pierwszoosobowych gier akcji (FPP), które pozwalają graczom wybrać się na wirtualne polowanie. W porównaniu do wcześniejszych części cyklu, deweloperzy ze studia Sunstorm Interactive wprowadzili szereg innowacji, w tym ulepszoną sztuczną inteligencję zwierzyny łownej oraz bardziej realistyczną oprawę wizualną.

PC

Deer Hunter 4: World-Class Record Bucks
Deer Hunter 4: World-Class Record Bucks

Zręcznościowe 22 września 2000

Zręcznościowy symulator polowań wyprodukowany przez Sunstorm Interactive. Popularna seria Deer Hunter została przeniesiona na nowy, wyższy poziom za sprawą szczegółowego silnika 3D, nowej architektury rozgrywki. Kolejna część zawiera takie dodatki jak: zmienna pogoda oraz masa nowych broni i dodatkowych gadżetów w postaci wabików, lornetek i kamuflaży.

PC

Deer Hunter 3: The Legend Continues
Deer Hunter 3: The Legend Continues

Zręcznościowe 1 października 1999

Przemierz pola, lasy, bagna i góry Utah i Missouri w poszukiwaniu zwierzyny lub zorganizuj wyprawę myśliwską z przyjaciółmi przez internet.

PC

Deer Hunter II: The Hunt Continues
Deer Hunter II: The Hunt Continues

Symulacje 31 października 1998

Kolejna odsłona popularnej serii symulatorów myślistwa. W porównaniu z pierwszą częścią wprowadzono swobodę ruchów łowcy, kilkukrotnie zwiększono liczbę dostępnych lokacji oraz potrojono arsenał, dodając między innymi rewolwer Magnum .44.

PC

Deer Hunter: Interactive Hunting Experience
Deer Hunter: Interactive Hunting Experience

Symulacje 13 listopada 1997

Pierwsza odsłona znanego cyklu gier przeznaczonych dla miłośników myślistwa. Pakujemy sprzęt i udajemy się na łowy do jednej z trzech lokacji położonych w Stanach Zjednoczonych. Zwierzęta eliminujemy za pomocą karabinu z lunetą, strzelby lub łuku.

PC