Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiiOSAND
Okładka Deer Hunter 2016 (iOS)
OkładkaDeer Hunter 2016 (iOS)

Deer Hunter 2016

Kolejna odsłona serii Deer Hunter, wydana przez firmę Glu Mobile. Podobnie jak poprzednie odsłony, Deer Hunter 2016 jest pierwszoosobową grą łowiecką, w której zajmujemy się polowaniem na rozmaite zwierzęta – od rysi, przez niedźwiedzie, aż po krokodyle.

Akcji | FPP | łowiectwo | zagraj za darmo | FPS

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Deer Hunter 2016 Premiera

5cze2015

iOS

14wrz2015

AND

producent: Glu Mobile wydawca: Glu Mobile Strona oficjalna

Deer Hunter 2016 na platformę AND i iOS to aplikacja free-to-play od firmy Glu Mobile, twórców takich produkcji jak Katy Perry Pop, Sniper X with Jason Statham oraz Kim Kardashian: Hollywood. Tytuł należy do serii Deer Hunter, wydawanej dawniej przez firmę WizardWorks Software, a od 2012 roku przez obecnego właściciela marki.

Mechanika

Projekt, podobnie jak wszystkie poprzednie części, jest grą łowiecką z akcją obserwowaną z perspektywy pierwszej osoby, w której zajmujemy się polowaniem na rozmaite zwierzęta – od rysi, przez niedźwiedzie, aż po krokodyle. Aby ustrzelić ofiarę, najpierw musimy ją wytropić. Ponadto jedne zwierzęta są łagodne, ale płochliwe, a inne nie czekają bezczynnie na śmierć i potrafią nas zaatakować. W związku z tym rozgrywka w Deer Hunter 2016 na platformę AND i iOS nie zawsze przebiega w ten sam sposób. W poszukiwaniu kolejnych zdobyczy udajemy się w różne zakątki świata – od Alaski po Zimbabwe. W czasie polowań korzystamy z szerokiego wachlarza uzbrojenia. Dostępne karabiny możemy dodatkowo modyfikować, montując różne celowniki, magazynki itd.

Kwestie techniczne

Tytuł może się pochwalić bardzo dobrą, jak na urządzenia mobilne, oprawą graficzną. Otoczenie jest zróżnicowane i w miarę szczegółowe. Modele zwierząt i ich animacja są wysokiej jakości, a całości obrazu dopełnia realistyczne udźwiękowienie.

Inne

Deer Hunter 2016 na platformę AND i iOS udostępniane jest za darmo, jednak podczas rozgrywki od czasu do czasu pojawiają się reklamy. Dodatkowo deweloperzy zastosowali system mikropłatności, w ramach których możemy nabyć rozmaite elementy ułatwiające zabawę. Należy też pamiętać, że aplikacja wymaga połączenia z Internetem.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Deer Hunter 2016: 18+

Deer Hunter 2016 Wymagania sprzętowe

Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
iOS
AND