Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiWWWiOSAND
Okładka Dino Hunter: Deadly Shores (WWW)
OkładkaDino Hunter: Deadly Shores (WWW)

Dino Hunter: Deadly Shores

Dino Hunter: Deadly Shores to przeglądarkowa strzelanka, w której polujemy na dinozaury. Podczas zabawy gracz musi pokonać serię misji.

Akcji | FPP | dinozaury | strzelanki

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Dino Hunter: Deadly Shores Premiera

8lip2014

WWW iOS

21sie2014

AND

producent: Glu Mobile wydawca: Glu Mobile Strona oficjalna

Gry podobne do Dino Hunter: Deadly Shores

Dead Trigger 2

Dino Hunter: Deadly Shores to przeglądarkowa strzelanka o tematyce myśliwskiej. Grę opracowała firma Glu Mobile i korzysta ona z modelu darmowego z mikropłatnościami.

Akcja osadzona została na tajemniczej wyspie, gdzie – jak wynika z plotek – ekosystem nie uległ zmianom od kilkudziesięciu milionów lat. Nieliczni rybacy twierdzą, że w miejscu tym przetrwały dinozaury, podczas gdy większość uznaje to za czyste brednie. My wcielamy się w myśliwego, który wierzy, że legendy są prawdziwe i po długoletnich poszukiwaniach wyspy udaje mu się wreszcie dotrzeć na jej brzeg.

Wydarzenia obserwujemy z perspektywy pierwszoosobowej. Dino Hunter: Deadly Shores nie próbuje udawać realistycznego symulatora polowań. Nie znajdziemy tutaj żadnego tropienia czy nawet jakiejkolwiek prawdziwej eksploracji, zaś podczas każdej misji lądujemy na stacjonarnej pozycji i naszym zadaniem jest jedynie odstrzeliwanie dinozaurów. Nie czyni to jednak gry prostą, gdyż najczęściej atakowani jesteśmy przez liczne i potężne zwierzęta.

Gra oferuje dużą różnorodność doznań. Miejscem akcji są m.in. łąki, gęste dżungle czy wybrzeże zapełnione wrakami rozbitych statków. Twórcy zadbali także o spory wybór gotowych do odstrzelenia dinozaurów, od łagodnego Stegozaura aż po samego Tyranozaura Reksa. Do powalania prehistorycznych bestii potrzebne jest śmiercionośne uzbrojenie i wśród udostępnionych zabawek znajdziemy m.in. wyrzutnie rakiet oraz kuszę strzelającą dużymi metalowymi gwiazdami. Ponadto gra zarzuca nas różnorodnymi zadaniami do wypełnia, tak abyśmy zawsze mieli coś do roboty. Zabawę napędza także rozbudowany system rozwoju i ulepszania ekwipunku.

Ostatnia modyfikacja 16 kwietnia 2015

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Dino Hunter: Deadly Shores: 16+

iOS
AND
WWW