Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiWWWANDiOSWP
Okładka Dead Trigger 2 (WWW)
OkładkaDead Trigger 2 (WWW)

Dead Trigger 2

Kontynuacja mobilnej gry akcji studia Madfinger Games z 2012 roku. Dead Trigger 2 wprowadza szereg zmian: usprawnioną oprawę graficzną, rozbudowaną kampanię, a także wersję przeznaczoną dla użytkowników serwisu społecznościowego Facebook.

Akcji | FPP | zagraj za darmo | zombie | FPS | strzelanki

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Dead Trigger 2 Premiera

23paź2013

iOS AND

20lut2014

WWW

10mar2015

WP

Gry podobne do Dead Trigger 2

Dino Hunter: Deadly Shores

Shadowgun: Deadzone

Dead Trigger 2 to kontynuacja zręcznościowej strzelanki FPS autorstwa studia Madfinger Games. Jest to zasłużony dla rynku gier mobilnych deweloper, mający na swoim koncie takie hity jak serie Shadowgun i Samurai. Tytuł ukazał się w pierwszej kolejności na popularnych platformach przenośnych, choć opracowana została również wersja przeznaczona dla serwisu społecznościowego Facebook.

W odróżnieniu od części pierwszej, tytuł został znacznie rozbudowany. Gracz wciela się w jednego z wielu ocalałych, którzy starają się przetrwać w świecie opanowanym przez zombie. Tym razem nie walczymy więc tylko o swoje bezpieczeństwo, lecz o losy całego świata. Co ciekawe, akcja Dead Trigger 2 rozgrywa się nieprzerwanie, jak w typowym tytule MMO. Oznacza to, że w podczas premiery świat gry wyglądał inaczej, niż rok czy dwa po debiucie.

Rozgrywka nie odbiega zbytnio od standardowych gier z gatunku FPS. Gracz, operując wieloma rodzajami broni, wykonuje różnorakie zadania, które jednak sprowadzają się głównie do zabijania zombie. W tym celu udostępniono karabiny, pistolety, strzelby i inne śmiercionośne narzędzia, przy czym niektóre są dostępne do kupienia wyłącznie za prawdziwe pieniądze. Przeciwnicy natomiast dzielą się na kilka typów, z których jedne są słabsze, inne silniejsze, kolejne szybsze, itd.

Jak na produkcję przeglądarkową, stworzony na silniku Unity Dead Trigger 2 prezentuje dość wysoki poziom oprawy graficznej. Produkcję oparto na modelu biznesowym free-to-play, dzięki czemu rozgrywka jest darmowa, jednak twórcy zaimplementowali w grze system mikropłatności. Oznacza to, że za prawdziwe pieniądze można kupować nową broń i gadżety ułatwiające rozgrywkę.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 8,5 / 10 na podstawie 60 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Dead Trigger 2: Odpowiednia dla każdego wieku.

iOS
WWW
AND
WP