Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCX360
Okładka Deer Hunter Tournament (PC)

Deer Hunter Tournament

Gra o tematyce łowieckiej, w której zajmujemy się polowaniem na różne gatunki zwierząt. Duży nacisk położono na możliwość uczestniczenia w multiplayerowych zmaganiach. Polowania przeprowadzane są w wielu różnych zakątkach naszego globu.

Akcji | FPP | łowiectwo

Okładka Deer Hunter Tournament (PC)

data premiery gry:

anulowana

X360

14paź2008

PC

Deer Hunter Tournament jest kolejną odsłoną popularnej serii gier o tematyce łowieckiej. Gracz ma okazję wcielenia się w postać myśliwego i polowania na różne gatunki dzikich zwierząt. Opisywany produkt od swoich poprzedników odróżnia się nie tylko za sprawą usprawnionej oprawy audiowizualnej, ale również dzięki zwiększeniu znaczenia rozgrywek sieciowych.

Z myślą o pojedynczym graczu przygotowano wiele różnych trybów zabawy. Single-player obejmuje między innymi uczestniczenie w pojedynczych polowaniach, które nie wymagają sprostania żadnym odgórnie stawianym celom. Z myślą o początkujących myśliwych przygotowano natomiast kompleksowy tutorial, pozwalający zapoznać się z najważniejszymi elementami rozgrywki.

Zdecydowanie najciekawiej prezentują się tytułowe turnieje łowieckie. Dotyczą one zarówno zmagań pojedynczego gracza, jak i zabaw z udziałem innych osób. Gracze mogą współzawodniczyć na specjalnie przygotowanych do tego celu planszach, starając się upolować cenniejsze okazy od swoich konkurentów. Producent przewidział też opcję podsyłania swoich wyników do ogólnoświatowych rankingów najlepszych łowców.

Polowania przeprowadzane są w wielu różnych zakątkach naszego globu. Są to między innymi rozległe tereny górzyste oraz gęste lasy. Duży nacisk położono na szczegółowe odwzorowanie badanych ekosystemów. Mowa tu między innymi o uwzględnieniu specyficznych zachowań niektórych drapieżników czy ptactwa. W trakcie zabawy wykorzystuje się nowoczesny ekwipunek, obejmujący zarówno wiele modeli broni jak i dodatkowe wyposażenie. Gracz może używać między innymi gogli termowizyjnych, pomocnych w lokalizacji zwierząt.

Oprawa wizualna Deer Hunter Tournament jest w pełni trójwymiarowa. Zmagania obserwowane są z perspektywy pierwszej osoby. Na uwagę zasługuje opcja umożliwiająca obserwowanie lotu wystrzelonej z karabinu kuli w zwolnionym tempie i z wielu różnych ujęć kamery.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna    

Nośnik: 1 DVD

Ocena czytelników: 8,4 / 10 na podstawie 188 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 6,9 / 10 na podstawie 17 głosów czytelników.

Gry podobne do Deer Hunter Tournament

Wymagania wiekowe Deer Hunter Tournament

16+

Wymagania sprzętowe Deer Hunter Tournament

Microsoft Xbox 360

Microsoft Xbox 360

Wykorzystuje: Xbox Live

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Pentium 4 3 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 7800 lub lepsza), Windows XP/Vista

X360
PC