Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Seria Syphon Filter - seria gier

Syphon Filter 3
Syphon Filter 3

Akcji 18 października 2007

Reedycja trzeciej odsłony serii szpiegowskich gier akcji z konsoli PlayStation. W grze wcielamy się w trójkę grywalnych postaci, gdyż do bohaterów poprzednich części dołącza niejaki Dr Mujari. Protagoniści zostają niesłusznie oskarżeni o rozprzestrzenianie śmiertelnego wirusa, który przecież próbowali zniszczyć. Celem rozgrywki staje się więc oczyszczenie z zarzutów i zdemaskowanie kryjącego się za całą historią spisku. Syphon Filter 3 wyróżnia się od poprzedniczek nieco innym sposobem prowadzenia narracji oraz bonusowymi mini-grami zręcznościowymi.

PS3ANDPSV

Syphon Filter: Logan's Shadow
Syphon Filter: Logan's Shadow

Akcji 2 października 2007

Syphon Filter: Logan’s Shadow to przedstawiona z perspektywy trzeciej osoby gra akcji będąca kontynuacją Dark Mirror i szóstym tytułem z zapoczątkowanej jeszcze w czasach PSOne serii.

PS2PSP

Syphon Filter
Syphon Filter

Akcji 3 maja 2007

Reedycja kultowej gry akcji z elementami skradanki, która ukazała się pierwotnie w 1999 roku na konsoli PlayStation. W grze wcielamy się w tajnego agenta rządowego Gabe'a Logana, który próbuje zapobiec grożącemu Waszyngtonowi atakowi terrorystycznemu z użyciem niebezpiecznej broni biologicznej o nazwie Syphon Filter. W kolejnych misjach nasz protagonista stawia czoła wielu zróżnicowanym wyzwaniom, od otwartej wymiany ognia do cichego przemykania za plecami wrogów.

PS3ANDPSPPSV

Syphon Filter: Dark Mirror
Syphon Filter: Dark Mirror

Akcji 14 marca 2006

Syphon Filter: Dark Mirror to trójwymiarowa gra akcji wydana przez firmę Sony Computer Entertainment. Seria swoje korzenie wywodzi jeszcze z czasów pierwszej konsoli PlayStation.

PS2PSP

Syphon Filter: The Omega Strain
Syphon Filter: The Omega Strain

Akcji 4 maja 2004

Czwarta część słynnej serii, zapoczątkowanej na PSX-ie. Gra posiada składający się z 17 rozbudowanych poziomów singleplayer oraz równie ciekawy multiplayer.

PS2