Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: Sid Meier's Gettysburg

Sid Meier myśli o MMO

wiadomość5 lutego 2008

Znany powszechnie twórca gier komputerowych Sid Meier (Civilization, Railroad Tycoon), w wywiadzie udzielonym serwisowi Gamers Global przyznał, że w przyszłości chętnie zająłby się projektem MMO.

Civilization IV, a może Alpha Centauri II..., czyli nadszedł czas spekulacji...

wiadomość29 kwietnia 2003

Powodem do takiego, a nie innego zatytułowania tej wiadomości, jest oficjalna informacja pochodząca z firm Infogrames i Firaxis, w której rzeczone instytucje zapowiadają, iż 14 maja na targach E3 przedstawią najnowszy projekt człowieka-legendy branży gier komputerowych - Sida Meiera. Przypominam, że cztery lata wcześniej, również na targach E3, zapowiedziano trzecią część Cywilizacji. Co zostanie zapowiedziane na tegorocznych targach E3? Obecnie wszystko na ten temat utrzymywane jest w najściślejszej tajemnicy.

Nowa strona dla prawdziwych strategów

wiadomość19 marca 2001

W dniu dzisiejszym uruchomiona została bardzo ciekawa strona poświęcona trzem, niezwykle ciekawym pozycjom strategicznym stworzonym na tym samym engine: Sid Meier's Gettysburg, Antietam i Waterloo: Napoleon's Last Battle.

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
17.12.2009 19:43
👍
zanonimizowany436564
57
Legend

Są studia i są artyści, są gry i są dzieła.

17.12.2009 19:58
Kłosiu
odpowiedz
Kłosiu
170
Legend

Ba. To byla jedna z wiekszych gier taktycznych. Nawet mozna bylo grac na multi (i do tej pory pamietam jakie baty dostalem w grze ze starym wyjadaczem, kompletnie otoczone wojska miotajace sie w ciaglym ostrzale :)). Klasyk, podobnie jak doskonaly Red Baron 3D w dziedzinie symulacji.