Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS
Guacamelee! 2
Guacamelee! 2
Guacamelee! 2 Game Box

Najciekawsze materiały do: Guacamelee! 2

Guacamelee! 2 trafi także na pecety
Guacamelee! 2 trafi także na pecety

wiadomość31 marca 2018

Niezależne studio DrinkBox ogłosiło, że platformówka Guacamelee! 2 zawita także na PC. Gra została zapowiedziana w zeszłym roku, ale wtedy ujawniono wyłącznie wersję na PlayStation 4.

Guacamelee! 2 oficjalnie zapowiedziane
Guacamelee! 2 oficjalnie zapowiedziane

wiadomość30 października 2017

Pierwsze Guacamelee opracowane przez zespół DrinkBox Studios spotkało się z ciepłym przyjęciem ze strony graczy i recenzentów. Po kilku latach tytuł doczeka się kontynuacji, która zmierza na PlayStation 4.

Przegapione gry 2018 roku, o których nie wolno zapomnieć
Przegapione gry 2018 roku, o których nie wolno zapomnieć

artykuł22 grudnia 2018

Oprócz wysokobudżetowych hitów, o których słyszał chyba każdy, w 2018 roku ukazało się sporo świetnych produkcji od niezależnych studiów – tytuły te zdecydowanie warto znać. Sprawdź, czy nie przegapiłeś/łaś jakiejś fajnej gry.

PS4
PC
Switch
XONE
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
14.04.2019 14:15
marcing805
marcing805
156
PC MASTER RACE
7.0

Oczywiście wzorem jedynki, nie mogli zrezygnować z niektórych wyzwań, gdzie aby zdobyć sekret trzeba posiadać małpią zręczność i wciskać kilka przycisków w jednej chwili. Skocz, zamień się w kuraczka, zmień wymiar, znowu skocz, odbij się od ściany, znów się zmień w kurczaka i na końcu zmień wymiar. To wszystko raptem w 2-3 sekundy. Dużo gram w metroidvanie ale takich wyzwań, jak w tej serii to nie ma nigdzie indziej.