Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS
The Sims 4: Cats & Dogs
The Sims 4: Cats & Dogs
The Sims 4: Cats & Dogs Game Box

The Sims 4: Psy i koty

Symulacja The Sims 4: Cats & Dogs Electronic Arts Inc.

Data premiery gry: 10 listopada 2017

Kolejne rozszerzenie do popularnego symulatora życia The Sims 4 firmy EA Maxis z 2014 roku. Dodatek zatytułowany Psy i Koty wprowadza do gry tytułowe zwierzęta, dzięki czemu każda rodzina simów może zdecydować się na przyjęcie pod swój dach wybranego czworonożnego pupila. Dzięki narzędziu Stwórz Zwierzaka możemy od podstaw wykreować naszego pupila i dostosować jego wygląd oraz charakter do naszych upodobań. Ciekawostkę stanowi też fakt, że w procesie tworzenia możemy dowolnie mieszać ze sobą wybrane rasy i dobierać takie elementy jak kolor futra czy kształt uszu albo ogona. Do dyspozycji właścicieli oddano także wiele ubranek i innych zwierzęcych akcesoriów, takich jak obroże, chusty i kokardy. Całości dopełnia wiele elementów wystroju i przedmiotów przeznaczonych dla naszych czworonogów, a także kliniki weterynaryjne, dzięki których możemy nie tylko leczyć nasze czworonogi, ale sami stać się lekarzami i prowadzić własną praktykę.

Więcej informacji o: The Sims 4: Psy i kotysymulacjeekonomicznesandboxsymulator życia .

The Sims 4 – zapowiedziano rozszerzenie Psy i koty
The Sims 4 – zapowiedziano rozszerzenie Psy i koty

wiadomość21 sierpnia 2017

Podczas konferencji EA Live Show na targach gamescom 2017 zapowiedziano nowy dodatek do The Sims 4 z kotami i psami w roli głównej. Scenę odwiedził też… sławny piesek Jiffpom.

Najlepsze mody do The Sims 4 – ciekawe modyfikacje do Simsów
Najlepsze mody do The Sims 4 – ciekawe modyfikacje do Simsów

artykuł8 listopada 2017

Wśród gier, które idealnie nadają się do modowania seria Sims zawsze była w czołówce. Nie inaczej jest w przypadku „czwórki”. Oto najciekawsze mody do The Sims 4.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
15.10.2017 14:06
ryder wieczny palacz
71
miszczupiszczu

A kiedy kangury i małpy?

05.11.2017 23:04
😁
odpowiedz
Rafusv2
22
Wielce Czcigodny

Gra dla dzieci.

08.11.2017 11:01
odpowiedz
oletta31
2
Junior

a dla mnie super! kiedyś grałam sama, teraz zaraziłam dzieciaki i na psy i koty czekają z niecierpliwością, w konsoleigry mamy już zamówiony egzemplarz na pc i mamy nadzieję, że zaraz szybko do nas dotrze jak tylko nastąpi premiera