Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS
BattleCry
BattleCry
BattleCry Game Box

Najciekawsze materiały do: BattleCry

Bethesda wstrzymuje prace nad grą BattleCry
Bethesda wstrzymuje prace nad grą BattleCry

wiadomość9 sierpnia 2016

Firma Bethesda poinformowała o wstrzymaniu prac nad produkcją BattleCry. Gra w obecnym stanie nie spełnia standardów jakości wydawcy. Obecnie BattleCry Studios współpracuje z id Software przy trybie wieloosobowym nowego Dooma.

BattleCry zagrożone? Bethesda niepewna jakości gry
BattleCry zagrożone? Bethesda niepewna jakości gry

wiadomość8 października 2015

Firma Bethesda wyjawiła, że ma obawy związane z powstającą grą free-to-play BattleCry. Obecnie wydawca stara się ocenić, co trzeba zmienić w produkcji BattleCry Studios, by spełniła ona oczekiwania.

BattleCry – ruszyły zapisy do globalnej bety. Obejrzyj nowy zwiastun gry
BattleCry – ruszyły zapisy do globalnej bety. Obejrzyj nowy zwiastun gry

wiadomość15 czerwca 2015

Bethesda Softworks zaprezentowała nowy zwiastun BattleCry - bezpłatnej, sieciowej gry akcji tworzonej wyłącznie z myślą o pecetach. Deweloperzy ogłosili również rozpoczęcie globalnych beta testów, do których zapisy już ruszyły.

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
29.05.2014 13:31
nikt11
44
crywar

Szkoda, że za darmo.

09.07.2014 12:08
piotrxn
odpowiedz
piotrxn
99
Konsul

No właśnie szkoda ze za darmo, czekam na tą gre klimat troche steampunkowy mnie zaciekawił.

09.07.2014 12:11
odpowiedz
zanonimizowany568259
24
Centurion

Gdyby nie było za darmo to nie byłoby tyle noobstwa? Rly? Nie wiem na jakim świecie wy żyjecie, że macie taki pogląd, że jak kogoś stać na grę to nie jest gimbusem czy noobem.
Przykładem jest chociażby Black Ops...i chociaż to zupełnie inna gra to ilość sprzedanych kopii jest znacznie większa niż niejedna gra F2P...

11.07.2014 12:28
piotrxn
odpowiedz
piotrxn
99
Konsul

Przykładem nobostwa na F2P? juz wyjasniam grałem w jedno mmo 2lata na abonamecie gra przeszla na system f2p ludzie zaczeli uciekac dlaczego czat sie orzywił w grze słowami kur.. wypier... itd coraz czesciej wykrywalo sie cheaterstwo potem to juz byl standart. Była niedawno promocja na origin BF3 po promocji pobrania gry za darmo zanotowali najwieksza ilosc cheaterow przez ten maly okres czasu , wyciagnij wnioski tu nie chodzi o to ze kogos nie stac na gre nie wyzywam takich ludzi od gimbusow.

15.07.2014 22:51
grzyb111
odpowiedz
grzyb111
82
Pretorianin

Niestety piotrxn ma rację tu nie chodzi o majętność tylko o graczy nie każdy umie się zachować a wygląda to tak ja by grupa dzieci z domu nadziei czy czegoś podobnego nagle wyjechała do parku rozrywki i dostała wolną rękę rzuciła by się na wszystko co ich otacza nie zważając na ludzi czy nawet ich turbując by zabawić się czymś na co na tę chwile ich interesuje psując zabawę innym i tworząc syv w którym by do czegoś się dostać trzeba się dopchać i nie rzadko samemu zachowywać się jak cham by do czegoś dojść taka jest rzeczywistość, ludzie są spaczeni i nie da się czerpać z czegoś przyjemności. Dlatego za gry nie ważne jakie ale lepiej zapłacić raz i mieć spokój i z natrętami którzy zazwyczaj nie pokuszą się na drogie tytuły (choć i to zaczyna się powoli zmieniać na gorsze) i z mikropłatnościami które są jak kieszonkowe potwory. Osobiście nie mam nic do dzieci z takich ośrodków czy graczy których ogranicza niski budżet sam na ten temat coś wiem ale chamstwa wśród ludzi jest w brud i nie raz byłem tego świadkiem więc niestety ale każdy normalny gracz tak to widzi i jest to problem ludzi i wpływających na nas odmóżdżających mediów prze co większość ludzi olewa otaczającą ich rzeczywistość i nie ma kogo kto by próbował powiedzieć stop.

22.07.2015 17:08
1
odpowiedz
gbx8
7
Legionista
8.0

Free to play to wrzeczy wistości najbardziej prężny rynek rozrywkowy który tworzy konkurencje na tony z jednej strony to duże ilości 'syfu' ale z drugiej szansa na zarobek i rozwój dla "mniejszych" ale zarazem bardziej oryginalnych producentów. Jestem weteranem z 30-tką na karku i pewne rzeczy widze już nieco inaczej. teraz zależy mi na czymś oryginalnym i wyszukanym w nowych tytułach a nie asekuracji ze strony twórców jaką widać po za systemem free to play. (chodzi o multi).

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze