Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: X-Men: Destiny

Deadpool, serie Spider-Man, X-Men i Marvel vs. Capcom znikają z rynku
Deadpool, serie Spider-Man, X-Men i Marvel vs. Capcom znikają z rynku

wiadomość2 stycznia 2014

Z cyfrowej dystrybucji na konsolach i komputerach osobistych wycofano gry firm Activision (Deadpool, kilka odsłon serii Spider-Man i X-Men) oraz Capcom (Ultimate Marvel vs. Capcom 3 i Marvel vs. Capcom 2). Nie wydano jeszcze oficjalnych oświadczeń, ale wygląda na to, że wygasły umowy z koncernem Marvel.

Smutny koniec producentów Too Human?
Smutny koniec producentów Too Human?

wiadomość12 maja 2013

Po ubiegłorocznym przegranym procesie sądowym z Epic games, studio Silicon Knights, odpowiadające za powstanie gry Too Human, praktycznie nie dysponuje już żadnym majątkiem. Deweloper jest przy tym nadal dłużnikiem kanadyjskiego rządu, od którego pożyczył znaczne sumy pieniędzy. Większa część załogi upadłej firmy założyła jednak nowe studio Precursor Games, odcinając się od poprzednika.

Studio Silicon Knights musi wycofać ze sprzedaży i zniszczyć swoje gry
Studio Silicon Knights musi wycofać ze sprzedaży i zniszczyć swoje gry

wiadomość10 listopada 2012

Studio Silicon Knights będzie musiało wycofać i fizycznie zniszczyć wszystkie niesprzedane egzemplarze swoich gier, które wykorzystują silnik Unreal Engine 3. Chodzi tu o tytuły takie jak Too Human czy X-Men: Destiny. Sytuacja ta jest efektem wyroku sądowego w sporze dewelopera z firmą Epic Games.

Najlepsze i najgorsze gry oparte na komiksach
Najlepsze i najgorsze gry oparte na komiksach

artykuł27 lipca 2012

Z okazji premiery filmu "Mroczny Rycerz powstaje" przypominamy najlepsze i najgorsze gry oparte na komiksach. Jaka gra zebrała laury zwycięzcy, a która powinna ze wstydu zapaść się pod ziemię?

X360
PS3
Wii
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
13.12.2010 14:09
👍
gamer108
35
Konsul

Czekam niecierpliwie.

11.01.2011 20:29
odpowiedz
Ghost_
132
Konsul

czekam... na wersje PC

15.02.2011 14:43
😃
odpowiedz
jangru1804
38
Centurion

Wow... chyba sobie zakupie

15.01.2013 15:39
odpowiedz
Spalony24
47
Chorąży

gra nawet ciekawa...walczy sie dosc prosto...problemem jest brzydka grafika i niedorobki w wielu miejscach...ciekawie zbiera sie moce i nowe stroje...kazdy stroj daje jakies zdolnosci...mozesz tez sobie implementowac 3 moce roznych xmenow ktorych tez oczywiscie szukasz po calej grze...kupilem gre za 45zl w realu wiec na taka cene uwazam ze warto :)