Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry Blood: Fresh Supply

To strona z ocenami gry Blood: Fresh Supply. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformach PC.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
20.03.2019 14:35
Cukiermen
😈
Cukiermen
7
Centurion

Ktoś mógłby się pokusić o zrobienie remake, gdyby zrobili to jak nowego Residenta to byłoby milutko :) Tak czy inaczej, bardzo na to liczę.

04.07.2019 20:41
odpowiedz
RysiuGamerCat
0
Junior

Super gierka. Tylko są jakieś problemy z wersją GOGową - po ostatniej aktualizacji gra potrafi wywalić randomowo po jakimś quick save-ie albo w ogóle się nie uruchomić.