Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry Unravel Two

To strona z ocenami gry Unravel Two. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformach PC PS4 XONE Switch.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

PC
PS4
XONE
Switch

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
18.02.2019 23:42
Michal'''
Michal'''
6
Legionista
9.0

Gra o wiele lepsza niż jedynka.
Dwójka wizualnie wygląda lepiej niż pierwsza część. Projekt poziomów jest znacznie ciekawszy - lokacje, historia.
Przyznam że w jedynce najbardziej irytowała mnie muzyka, piękna lecz smutna, prawie ciągle te skrzypce. Tu jest o wiele lepiej, bardziej zróżnicowana: wesoła, smutna, szybsza, wolniejsza, więcej instrumentów i o wiele dłuższa.
Bardzo pomysłowo zmieniono rozgrywkę, już nie musimy szukać kolejnych włóczek które pozwolą nam iść dalej - tu mamy dwie postacie które są połączone, mogą się złączyć, rozdzielić, podciągać, huśtać dzięki wspólnej włóczce (można grać w 2 osoby lub samemu).
Gra bardziej wybacza błędy, nie giniemy od razu przy każdej pomyłce jak w jedynce lecz wracamy na początek. Gra posiada również wyzwania dodatkowe, gdzie niektóre z nich są naprawdę bardzo trudne, a wykonanie wszystkich osiągnięć jest chyba dla totalnych Hardkorów.

post wyedytowany przez Michal''' 2019-02-18 23:43:41