Via Tenor
Piłkarski GOL 2026 - wytypuj mecze i wygraj nagrody!
Rozpoczynamy kolejna edycję Piłkarskiej Ruletki! Serdecznie zapraszamy do głosowania pod tym linkiem:
https://www.gry-online.pl/mecze/
Tyle słowem tradycyjnego rozpoczęcia zabawy. Tym razem dodam jeszcze kilka rzeczy od siebie.
Nie zamierzaliśmy robić w tym roku ruletki, ze względu napięte terminy związane z modernizacją strony i szeregiem innych problemów z jakimi walczymy. Ale ferajna w tym wątku https://www.gry-online.pl/forum/mistrzostwa-swiata-2026-pilkarska-ruletka-wpisujemy-sie-w-watku-z/z0102313f była tak przekonująca, że postanowiliśmy nie tylko uruchomić ruletkę kolejny raz, ale na dodatek mocno ją zmodernizowaliśmy. Mam nadzieję, że zmiany Wam się spodobają, a jeżeli napotkacie na jakieś błędy czy niedoróbki, to ładnie zgłosicie - my je naprawimy ASAP.
Szczególne podziękowania od Łosia w całym tym temacie należą się:
i Przemek z Cenegi.
Miłej zabawy.
P.S. Ponieważ mecze są rozgrywane na drugiej półkuli to wyniki będą aktualizowane dopiero kolejnego dnia rano. Raz dziennie.

Kto był zawsze największym „przegranym” w ruletkach? Imo nie ci, którzy nie mieścili się w pierwszym tysiącu (w tym ja), tylko osoba, która zajmowała drugie miejsce, bo omijał ją "splendor bycia tym najlepszym" 🥇🥈🥉
Dlatego pomyślałem sobie, żeby w tym roku jakoś pocieszyć tę osobę, i mam dla niej mały prezent na otarcie łez po przegranej 🤪 Małe coś do złożenia i postawienia sobie na półce.
Zdjęcie pudełka jest lekko zmodyfikowane, wyciąłem na nim co nieco, żeby nie być posądzanym o krypto-reklamę 🤡
Update: Będę kierował się wynikami, które ogłosi redakcja GOL'a.
Dziękujemy, chociaż szczerze mówiąc to aż za dużo, czytelna i fajna ruletka stała się przekombinowana i nieczytelna. Ale dziękujemy!
Ja bardzo lubilem te stara ruletke wlasnie za to, ze byla czytelna i prosta... Ale taka też jest OK.
Prosba tylko zeby od polfinalow ukryc kto jak typowal, bo ludzie nie beda typowali wynikow jako takich tylko przeciwko przeciwnikom w tabeli
A widok strony głównej, bardziej zbliżony do tego starego masz tutaj: https://www.gry-online.pl/mecze/lista/
Czyli trzeba kupić vipa.
Wow jak to świetnie wygląda!
Pięknie to wygląda, świetna sprawa. Ze swojej strony chciałem dodać tak jak obiecałem, że pierwszej trójce w ruletce wykupuję roczny abonament.
Dziękujemy za danie nam tej formy zabawy. Miło z waszej strony,że daliście radę to zrobić i też podziekowania dla chłopaków którzy pomogli was namówić.
Witam szanowne grono, spotykamy się tutaj od paru dobrych lat, życzę świetnej zabawy 😎
I kolejne mistrzostwa w których obstawiam na czuja, mając jedynie absolutnie podstawową wiedzę na temat piłki kopanej. Cel jak zwykle: zmieścić się w Top1000 😁

Mili Państwo, no teraz to się będzie żyło świętem tak jak trzeba, tzn jak zawsze! :)
Wielkie dzięki za ruletkę 😁. Ale kurde, te mecze to w dużej części mają chore godziny. 1 czy 4 w nocy to nie ma szans. Pewnie pierwszy raz od dawna, daruję sobie sporą część meczy. Chyba że powtórki w ciągu dnia ale to nie to samo 😤
Łaaaa super!
Dziękujemy wszystkim! nie mogę się doczekać bycia na miejscu 1000+ :DDD🤣
Czyli jednak udało się? Super! Meczy nie będę oglądał, bo mnie to nie interesuje, ale w zabawie oczywiście wezmę udział, typując na chybił-trafił ;)
no i legancko 😁 potypowane pierwsze 4 mecze, zobaczymy co z tego będzie.
No i super. Może warto dodatkowo pierwszą trójkę uhonorować np piłkami w odpowiednich kolorach przy nicku tak jak mamy gwiazdki? Zawsze to fajnie wygląda no chyba że technicznie nie możliwe.
Zablokujcie/usuńcie możliwość skomentowania swojego typu, bo przy tak dużej ilości meczów zrobi się totalny śmietnik.
mówię o tym --- > Meksyk - RPA, stawiam na Meksyk
Via Tenor
Ale zaszaleliście, jestem naprawdę pod wrażeniem. Chłopaki nie spały, bo zamiast zajmować się stroną i forum chodząc normalnie spać to robili ruletkę po godzinach nie chodząc spać.
O wow, ale ładnie zrobiona, widać że nawet się chłopaki do nowej ruletki przyłożyli
Trochę brakuje wielkich nagród jak konsole ;D Ale przynajmniej się tak spinać człowiek nie będzie, bo i nie ma o co. Nagrody takie, że nie warte spinania :P
Nie wiem czy podejść do tego na luzie, czy analitycznie ;D Ostatnie dwie edycje za dużo kombinowałem. I głupio punkty traciłem. BTW pamiętajcie finał Portugalia-Meksyk XD A tak serio, to myślę, że Portugalia będzie w finale na bank. A druga drużyna Hiszpania/Argentyna. A tak ewentualnie Niemcy i Francja jeszcze.
Fajnie że można zmieniać typy. Jak coś nie tak będzie się widziało, to można jeszcze się uratować ;D
Wszedłem teraz żeby zobaczyć ceny i szczegóły abonamentu premium. Widzę tam nadal checkbox gdy chce się zniżkę za gole. To gdzie te moje gole zbierane lata temu? Tajemnica na miarę zaginionego hajsu z komunii i złotego pociągu ;P
Czuję się jakbym przeniósł się w czasie ;)
Dlaczego mi ten świński wątek wraca jak opryszczka? Nie mogę go odpiąć ani zignorować bo zaraz znów jest w podwieszonych.
Obstawiłem wszystko, co się dało, przed pierwszym gwizdkiem.
Najzabawniejsze w całej zabawie jest to, że taki ignorant w kwestiach piłki jest w stanie w myśl zasady "głupi ma zawsze szczęście" uzyskać w ruletce pozycję wyższą od światowej klasy wyjadaczy z GOL-owych wątków o piłce nożnej. ;)

Kto był zawsze największym „przegranym” w ruletkach? Imo nie ci, którzy nie mieścili się w pierwszym tysiącu (w tym ja), tylko osoba, która zajmowała drugie miejsce, bo omijał ją "splendor bycia tym najlepszym" 🥇🥈🥉
Dlatego pomyślałem sobie, żeby w tym roku jakoś pocieszyć tę osobę, i mam dla niej mały prezent na otarcie łez po przegranej 🤪 Małe coś do złożenia i postawienia sobie na półce.
Zdjęcie pudełka jest lekko zmodyfikowane, wyciąłem na nim co nieco, żeby nie być posądzanym o krypto-reklamę 🤡
Update: Będę kierował się wynikami, które ogłosi redakcja GOL'a.