Piłkarski GOL 2026 - wytypuj mecze i wygraj nagrody!

Piłkarski GOL 2026 — wytypuj mecze i wygraj nagrody →Piłkarski GOL 2026 →
Forum Mecze
Odpowiedz
01.06.2026 12:40
Łosiu
1
13
odpowiedz
Łosiu
291
LeChuck

GRYOnline.pl

Via Tenor

Piłkarski GOL 2026 - wytypuj mecze i wygraj nagrody!

Rozpoczynamy kolejna edycję Piłkarskiej Ruletki! Serdecznie zapraszamy do głosowania pod tym linkiem:

https://www.gry-online.pl/mecze/

Tyle słowem tradycyjnego rozpoczęcia zabawy. Tym razem dodam jeszcze kilka rzeczy od siebie.

Nie zamierzaliśmy robić w tym roku ruletki, ze względu napięte terminy związane z modernizacją strony i szeregiem innych problemów z jakimi walczymy. Ale ferajna w tym wątku https://www.gry-online.pl/forum/mistrzostwa-swiata-2026-pilkarska-ruletka-wpisujemy-sie-w-watku-z/z0102313f była tak przekonująca, że postanowiliśmy nie tylko uruchomić ruletkę kolejny raz, ale na dodatek mocno ją zmodernizowaliśmy. Mam nadzieję, że zmiany Wam się spodobają, a jeżeli napotkacie na jakieś błędy czy niedoróbki, to ładnie zgłosicie - my je naprawimy ASAP.

Szczególne podziękowania od Łosia w całym tym temacie należą się:

DexteR_66
Mutant z Krainy OZ
Solnica
Dante
Zmroku
i Przemek z Cenegi.

Miłej zabawy.

P.S. Ponieważ mecze są rozgrywane na drugiej półkuli to wyniki będą aktualizowane dopiero kolejnego dnia rano. Raz dziennie.

post wyedytowany przez Admina 2026-06-01 14:20:28
06.06.2026 21:15
raziel88ck
1.1
1
odpowiedz
raziel88ck
226
Reaver is the Key!

Łosiu Jesteś wielki. 😎

05.06.2026 13:57
Solnica
36
8
odpowiedz
2 odpowiedzi
Solnica
162
Lord Vaako

GRYOnline.pl

Image

Kto był zawsze największym „przegranym” w ruletkach? Imo nie ci, którzy nie mieścili się w pierwszym tysiącu (w tym ja), tylko osoba, która zajmowała drugie miejsce, bo omijał ją "splendor bycia tym najlepszym" 🥇🥈🥉

Dlatego pomyślałem sobie, żeby w tym roku jakoś pocieszyć tę osobę, i mam dla niej mały prezent na otarcie łez po przegranej 🤪 Małe coś do złożenia i postawienia sobie na półce.

Zdjęcie pudełka jest lekko zmodyfikowane, wyciąłem na nim co nieco, żeby nie być posądzanym o krypto-reklamę 🤡

Update: Będę kierował się wynikami, które ogłosi redakcja GOL'a.

post wyedytowany przez Solnica 2026-06-05 14:01:35
01.06.2026 12:43
mohenjodaro
😍
2
odpowiedz
8 odpowiedzi
mohenjodaro
132
Kodeina zamiast protein

Dziękujemy, chociaż szczerze mówiąc to aż za dużo, czytelna i fajna ruletka stała się przekombinowana i nieczytelna. Ale dziękujemy!

01.06.2026 12:46
Łosiu
2.1
2
odpowiedz
Łosiu
291
LeChuck

GRYOnline.pl

mohenjodaro Jesteś po prostu za stary. Jaka przekombinowana :D

01.06.2026 12:47
mohenjodaro
2.2
odpowiedz
mohenjodaro
132
Kodeina zamiast protein

Ja bardzo lubilem te stara ruletke wlasnie za to, ze byla czytelna i prosta... Ale taka też jest OK.
Prosba tylko zeby od polfinalow ukryc kto jak typowal, bo ludzie nie beda typowali wynikow jako takich tylko przeciwko przeciwnikom w tabeli

01.06.2026 12:50
Dante
2.3
1
odpowiedz
Dante
24
Legionista

GRYOnline.pl

mohenjodaro miałem koncepcję żeby pokazywać jak głosują obserwowani ale zaoraliśmy to na razie. Ten obiekt który jest na stronie typowania pokazuje tylko KTO głosował ale nie pokazuje już jak.

A widok strony głównej, bardziej zbliżony do tego starego masz tutaj: https://www.gry-online.pl/mecze/lista/

post wyedytowany przez Dante 2026-06-01 12:53:03
01.06.2026 12:53
T_bone
2.4
odpowiedz
T_bone
280
CMDR

GRYOnline.plNewsroom

"przekombinowana i nieczytelna"

UI robił Palantir.

01.06.2026 13:10
mohenjodaro
2.5
odpowiedz
mohenjodaro
132
Kodeina zamiast protein
Wideo

UI robił Palantir.
Nie domyśliłbym się! ;-)
https://www.youtube.com/watch?v=QFk5u8_NMqg&t=13s

01.06.2026 17:06
cycu2003
2.6
odpowiedz
cycu2003
261
Legend

Łosiu Właśnie fajniejsza niż rok temu bo bardziej taka "żyjąca" 🙂

01.06.2026 17:09
Łosiu
2.7
odpowiedz
Łosiu
291
LeChuck

GRYOnline.pl

cycu2003 no taki był zamysł. Czy się uda - zobaczymy. Różnice czasowe i brak naszej reprezentacji nie pomagają.

01.06.2026 17:16
cycu2003
2.8
odpowiedz
cycu2003
261
Legend

Łosiu Właśnie jak zaznaczalem wyniki meczy to zachodziłem w głowę jak niektóre kraje awansowały, skoro ich powierzchnia to często większe miasto u nas 😱 no ale nasi też nie są najostrzejszymi kredkami w piórniku, chyba lepiej, że ich nie będzie

01.06.2026 12:44
Mutant z Krainy OZ
😍
3
2
odpowiedz
Mutant z Krainy OZ
274
Farben

Via Tenor

Dziękuję. 🤨

01.06.2026 12:58
Racja
4
1
odpowiedz
Racja
13
Generał

Czyli trzeba kupić vipa.

Wow jak to świetnie wygląda!

post wyedytowany przez Racja 2026-06-01 13:00:28
01.06.2026 13:29
DexteR_66
5
1
odpowiedz
DexteR_66
19
Generał

Premium VIP

Pięknie to wygląda, świetna sprawa. Ze swojej strony chciałem dodać tak jak obiecałem, że pierwszej trójce w ruletce wykupuję roczny abonament.

01.06.2026 13:35
[Gammorin]
6
1
odpowiedz
[Gammorin]
106
N7

Dziękujemy za danie nam tej formy zabawy. Miło z waszej strony,że daliście radę to zrobić i też podziekowania dla chłopaków którzy pomogli was namówić.

01.06.2026 13:47
Jeremy Clarkson
7
2
odpowiedz
1 odpowiedź
Jeremy Clarkson
141
Prezenter

Mistrzostwa uratowane, dobra robota :)

01.06.2026 16:52
dafton.
7.1
1
odpowiedz
dafton.
33
Konsul

Jeremy Clarkson ty zyjesz jeszcze?

01.06.2026 14:43
8
1
odpowiedz
choszczu10
5
Junior

Witam szanowne grono, spotykamy się tutaj od paru dobrych lat, życzę świetnej zabawy 😎

01.06.2026 14:59
DexteR_66
9
odpowiedz
DexteR_66
19
Generał

Premium VIP

Tym razem trzeba podejść do tego taktycznie. 😂

01.06.2026 15:07
grish_em_all
👍
10
2
odpowiedz
grish_em_all
263
Grish

I kolejne mistrzostwa w których obstawiam na czuja, mając jedynie absolutnie podstawową wiedzę na temat piłki kopanej. Cel jak zwykle: zmieścić się w Top1000 😁

01.06.2026 15:15
maly_17a
11
1
odpowiedz
maly_17a
179
Senator
Image

Mili Państwo, no teraz to się będzie żyło świętem tak jak trzeba, tzn jak zawsze! :)

01.06.2026 15:23
cycu2003
12
1
odpowiedz
cycu2003
261
Legend

Wielkie dzięki za ruletkę 😁. Ale kurde, te mecze to w dużej części mają chore godziny. 1 czy 4 w nocy to nie ma szans. Pewnie pierwszy raz od dawna, daruję sobie sporą część meczy. Chyba że powtórki w ciągu dnia ale to nie to samo 😤

01.06.2026 15:36
-=Esiu=-
😍
13
1
odpowiedz
1 odpowiedź
-=Esiu=-
223
Everybody lies

Łaaaa super!

Dziękujemy wszystkim! nie mogę się doczekać bycia na miejscu 1000+ :DDD🤣

06.06.2026 06:11
Bieniu05
13.1
odpowiedz
Bieniu05
163
The100

-=Esiu=- Ja zawsze 1 mam

01.06.2026 16:53
dafton.
14
1
odpowiedz
dafton.
33
Konsul

Elegancka ruleta, fajnie wam siadła. Propsuje!

01.06.2026 17:34
15
odpowiedz
el.kocyk
197
Legend

popsylo sie i nie moge tego dziadostwa odpiac:(

01.06.2026 18:15
Wrzesień
👍
16
1
odpowiedz
Wrzesień
80
Idiot Doom Spiral

Czyli jednak udało się? Super! Meczy nie będę oglądał, bo mnie to nie interesuje, ale w zabawie oczywiście wezmę udział, typując na chybił-trafił ;)

01.06.2026 18:40
Kompo
👍
17
1
odpowiedz
Kompo
224
Legend

Premium VIP

Kozak.

01.06.2026 18:40
Xinjin
18
1
odpowiedz
Xinjin
201
MYTH DEEP SPACE 9

no i legancko 😁 potypowane pierwsze 4 mecze, zobaczymy co z tego będzie.

post wyedytowany przez Xinjin 2026-06-01 18:42:50
01.06.2026 18:41
marcinbvb
19
odpowiedz
marcinbvb
166
Generał

No i super. Może warto dodatkowo pierwszą trójkę uhonorować np piłkami w odpowiednich kolorach przy nicku tak jak mamy gwiazdki? Zawsze to fajnie wygląda no chyba że technicznie nie możliwe.

01.06.2026 19:15
DexteR_66
20
1
odpowiedz
2 odpowiedzi
DexteR_66
19
Generał

Premium VIP

Via Tenor

No i dobra. 4 mecze chwilowo obstawione, oby dobrze wystartować tylko.

01.06.2026 19:16
Dante
20.1
1
odpowiedz
Dante
24
Legionista

GRYOnline.pl

DexteR_66 w tym roku można zmieniać jkbc 😉 tylko data aktualizacji będzie brana pod uwagę w sytuacji kiedy będziesz miał tyle samo punktów co inny czytelnik

post wyedytowany przez Dante 2026-06-01 19:18:01
01.06.2026 19:17
DexteR_66
20.2
odpowiedz
DexteR_66
19
Generał

Premium VIP

Dante O! to dobrze wiedzieć, dzięki! :D

01.06.2026 19:16
John_Wild
21
2
odpowiedz
John_Wild
58
Okropnie_Wściekły_Dzik
Image

Łosiu --->

01.06.2026 19:35
Xinjin
📄
22
odpowiedz
Xinjin
201
MYTH DEEP SPACE 9

Zablokujcie/usuńcie możliwość skomentowania swojego typu, bo przy tak dużej ilości meczów zrobi się totalny śmietnik.

mówię o tym --- > Meksyk - RPA, stawiam na Meksyk

post wyedytowany przez Xinjin 2026-06-01 19:36:53
01.06.2026 20:37
norfik
23
1
odpowiedz
norfik
9
Pretorianin

Kurde bedzie Pilkarska Ruletka. I supcio.
Łosiu Dziekuje za to i Tobie i całej Redakcji.

01.06.2026 20:50
marcinbvb
💸
24
4
odpowiedz
3 odpowiedzi
marcinbvb
166
Generał

Niech stracę w podziękowaniu kupiłem miesiąc premium

01.06.2026 20:52
Mutant z Krainy OZ
24.1
1
odpowiedz
Mutant z Krainy OZ
274
Farben

marcinbvb Ja obiecalem rok xD po wyplacie wleci.💸

01.06.2026 21:01
John_Wild
24.2
1
odpowiedz
John_Wild
58
Okropnie_Wściekły_Dzik

marcinbvb Też kupiłem, na 3 miesiące. Ale chyba mi nie wszedł bo tego nie widzę . Gdzie to teraz można sprawdzić? ;)
Aaaa dobra, już wiem. Wszystko jest :)

post wyedytowany przez John_Wild 2026-06-01 21:02:47
01.06.2026 21:18
mgr. Kuba
👍
24.3
1
odpowiedz
mgr. Kuba
171
-
Image

O, świetny pomysł, dołączam do akcji

01.06.2026 23:32
WolfDale
😎
25
1
odpowiedz
WolfDale
97
~sv_cheats 1

Via Tenor

Ale zaszaleliście, jestem naprawdę pod wrażeniem. Chłopaki nie spały, bo zamiast zajmować się stroną i forum chodząc normalnie spać to robili ruletkę po godzinach nie chodząc spać.

02.06.2026 00:24
Nolifer
26
1
odpowiedz
Nolifer
183
The Highest

O wow, ale ładnie zrobiona, widać że nawet się chłopaki do nowej ruletki przyłożyli

02.06.2026 07:06
rpn
27
1
odpowiedz
rpn
133
prison break

Prawie zapomniałem, dzięki!

02.06.2026 14:20
28
odpowiedz
Gordek
184
Konsul

Dzięki. 😁 Tylko teraz pojawił się spam z komentarzami na forum.

02.06.2026 17:38
29
odpowiedz
toyminator
98
Senator

Trochę brakuje wielkich nagród jak konsole ;D Ale przynajmniej się tak spinać człowiek nie będzie, bo i nie ma o co. Nagrody takie, że nie warte spinania :P
Nie wiem czy podejść do tego na luzie, czy analitycznie ;D Ostatnie dwie edycje za dużo kombinowałem. I głupio punkty traciłem. BTW pamiętajcie finał Portugalia-Meksyk XD A tak serio, to myślę, że Portugalia będzie w finale na bank. A druga drużyna Hiszpania/Argentyna. A tak ewentualnie Niemcy i Francja jeszcze.
Fajnie że można zmieniać typy. Jak coś nie tak będzie się widziało, to można jeszcze się uratować ;D

post wyedytowany przez toyminator 2026-06-02 17:39:17
02.06.2026 18:45
Bieniu05
30
1
odpowiedz
1 odpowiedź
Bieniu05
163
The100

I znowu wygram jak zawsze nawet nie grajcie

02.06.2026 19:42
[Gammorin]
30.1
odpowiedz
[Gammorin]
106
N7

Bieniu05 Jak zwylke to wygra pewnie ktoś z rankingiem 1.😅

03.06.2026 00:10
M@co
31
odpowiedz
8 odpowiedzi
M@co
138
Krzywda

Wszedłem teraz żeby zobaczyć ceny i szczegóły abonamentu premium. Widzę tam nadal checkbox gdy chce się zniżkę za gole. To gdzie te moje gole zbierane lata temu? Tajemnica na miarę zaginionego hajsu z komunii i złotego pociągu ;P

03.06.2026 07:26
Łosiu
31.1
odpowiedz
Łosiu
291
LeChuck

GRYOnline.pl

Via Tenor

M@co O widzisz. Gole są i zostaną rozliczone przy zmianach mam nadzieję za pi razy oko miesiąc. Zmiany są krytyczne bo nasze Premium to cierń w moim oku - nie odpowiada wymogom czasów.

03.06.2026 09:08
M@co
31.2
odpowiedz
M@co
138
Krzywda

Łosiu to pewnie też już widzieliście i będzie naprawiać ale w mailu po zakupie jest taki fragment:"Od teraz do 2022-01-25 możesz korzystać z jeszcze większej liczby funkcjonalności oferowanych przez GRYOnline.pl - w tym bez ograniczeń z Materiałów Premium, braku reklam w filmach i tekstach, video w wersji HD, pobierania plików bez ograniczeń, poradników do gier w wersji PDF oraz z wielu innych udogodnień!"

Czuję się jakbym przeniósł się w czasie ;)

03.06.2026 10:38
marcinbvb
31.3
odpowiedz
marcinbvb
166
Generał

M@co A skąd się te gole wzięły? Pierwszy raz kupiłem premium i miałem tam w przeliczeniu jakieś kilkanaście groszy zniżki

03.06.2026 10:50
Mutant z Krainy OZ
31.4
odpowiedz
Mutant z Krainy OZ
274
Farben

marcinbvb Kiedys dawali za zakupy na golu, byly tez banery dajace x goli za kliknięcie.

03.06.2026 11:17
Łosiu
😎
31.5
odpowiedz
Łosiu
291
LeChuck

GRYOnline.pl

M@co Jest dokladnie tak jak mówisz. Nasze premium zatrzymało się w czasie i w pierun mnie to boli. Wraz z Dante, Solnicą i Soulem siedzimy nad zmianami od pewnego czasu. No ale Ruletka nas ciutkę zatrzymała. Ja zwalam winę na DexteR_66 i Mutant z Krainy OZ i kilku innych 😁

post wyedytowany przez Łosiu 2026-06-03 11:17:47
03.06.2026 11:19
Mutant z Krainy OZ
31.6
odpowiedz
Mutant z Krainy OZ
274
Farben

Premium nie ucieknie, a mundial tuz tuz😎

03.06.2026 11:29
DexteR_66
31.7
odpowiedz
DexteR_66
19
Generał

Premium VIP

Łosiu My są niewinni, to kłamstwa i powówienia 😂😂

03.06.2026 11:41
M@co
31.8
odpowiedz
M@co
138
Krzywda

marcinbvb To taka zaszłość. Drzewiej bywało tak, że bodajże raz na tydzień pojawiał się bannera na losowej stronie. Jak się en Igo kliknelo to dostawało się +5 goli. Później można to było wymieniać na abo albo produkty ze sklepu gdzie były czapki, kubki, koszulki etc. Ale szczerze to już tak dobrze tego programu bonusowego nie pamiętam bo z 15 lat tych banerów nie widziałem 😅

03.06.2026 12:39
Szyszkłak
32
odpowiedz
1 odpowiedź
Szyszkłak
225
RZUŁTY WONSZ PIENĆ

Dlaczego mi ten świński wątek wraca jak opryszczka? Nie mogę go odpiąć ani zignorować bo zaraz znów jest w podwieszonych.

03.06.2026 13:24
dafton.
32.1
odpowiedz
dafton.
33
Konsul

Szyszkłak ogolnie jest jakis problem z podwieszeniami. Ja mam to samo ze swoimi. Nie mogę nic odwiesić, ani powiesić, bo sie resetuje stanu sprzed operacji. Łosiu działacie coś z tym już, czy dac gdzies zgłoszenie trzeba?

04.06.2026 12:36
Bukary
33
2
odpowiedz
1 odpowiedź
Bukary
247
Legend

Obstawiłem wszystko, co się dało, przed pierwszym gwizdkiem.

Najzabawniejsze w całej zabawie jest to, że taki ignorant w kwestiach piłki jest w stanie w myśl zasady "głupi ma zawsze szczęście" uzyskać w ruletce pozycję wyższą od światowej klasy wyjadaczy z GOL-owych wątków o piłce nożnej. ;)

04.06.2026 17:07
DexteR_66
33.1
odpowiedz
DexteR_66
19
Generał

Premium VIP

Bukary To tak jest zawsze 😅można robić analizy, główkować, a i tak się skończy na miejscu numer 800.

05.06.2026 08:17
Mutant z Krainy OZ
😃
34
odpowiedz
Mutant z Krainy OZ
274
Farben

W koncu obstawione wszystkie mecze.🤯

05.06.2026 08:28
Mutant z Krainy OZ
35
odpowiedz
8 odpowiedzi
Mutant z Krainy OZ
274
Farben

Abonament premium kupiony na rok, vip to osobna kategoria abonamentu?

05.06.2026 10:41
DexteR_66
35.1
odpowiedz
DexteR_66
19
Generał

Premium VIP

Mutant z Krainy OZ W sumie tak, bo musisz prawie 5 dyszek dopłacić za vip.

05.06.2026 12:58
Mutant z Krainy OZ
35.2
odpowiedz
Mutant z Krainy OZ
274
Farben

DexteR_66 Gdzie to zrobic?

05.06.2026 13:00
cycu2003
35.3
odpowiedz
cycu2003
261
Legend
Image

Mutant z Krainy OZ Jak płaciłeś za premium to była opcja dopłaty do wersji Vip

post wyedytowany przez cycu2003 2026-06-05 13:01:17
05.06.2026 13:04
Mutant z Krainy OZ
35.4
odpowiedz
Mutant z Krainy OZ
274
Farben

cycu2003 Teraz juz po ptokach?

05.06.2026 14:15
DexteR_66
35.5
odpowiedz
DexteR_66
19
Generał

Premium VIP

Mutant z Krainy OZ Teraz już chyba po ptokach. Ale może niech Łosiu się wypowie, może coś da się zrobić jeszcze.

05.06.2026 14:40
Mutant z Krainy OZ
35.6
odpowiedz
Mutant z Krainy OZ
274
Farben

DexteR_66 Nieogar jestem, nie widzialem tej opcji przy zakupie xD

05.06.2026 15:11
cycu2003
35.7
odpowiedz
cycu2003
261
Legend

Mutant z Krainy OZ Niech się góra wypowie ale jeśli nic takiego nie widzisz to chyba już nie. No chyba że dodadzą taką opcję 🙂

05.06.2026 17:33
Łosiu
35.8
1
odpowiedz
Łosiu
291
LeChuck

GRYOnline.pl

Mutant z Krainy OZ DexteR_66

Nie przejmujcie się. Za miesiąc wjadą nowe opcje płatne, a wtedy wszystkie modyfikacje będą możliwe.

I serdeczne dzięki za zakupy

05.06.2026 13:57
Solnica
36
8
odpowiedz
2 odpowiedzi
Solnica
162
Lord Vaako

GRYOnline.pl

Image

Kto był zawsze największym „przegranym” w ruletkach? Imo nie ci, którzy nie mieścili się w pierwszym tysiącu (w tym ja), tylko osoba, która zajmowała drugie miejsce, bo omijał ją "splendor bycia tym najlepszym" 🥇🥈🥉

Dlatego pomyślałem sobie, żeby w tym roku jakoś pocieszyć tę osobę, i mam dla niej mały prezent na otarcie łez po przegranej 🤪 Małe coś do złożenia i postawienia sobie na półce.

Zdjęcie pudełka jest lekko zmodyfikowane, wyciąłem na nim co nieco, żeby nie być posądzanym o krypto-reklamę 🤡

Update: Będę kierował się wynikami, które ogłosi redakcja GOL'a.

post wyedytowany przez Solnica 2026-06-05 14:01:35
05.06.2026 14:16
DexteR_66
36.1
odpowiedz
DexteR_66
19
Generał

Premium VIP

Solnica 😍

06.06.2026 02:26
WolfDale
36.2
odpowiedz
WolfDale
97
~sv_cheats 1

Via Tenor

Solnica Klocki!

Forum Forum Mecze
Odpowiedz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl