Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Rejected Games

Firma polski producent

Niezależne polskie studio deweloperskie z siedzibą w Katowicach. Gry stworzone przez studio Rejected Games można znaleźć na urządzeniach mobilnych i komputerach osobistych.

Historia

Dzieje studia Rejected Games rozpoczynają się w 2012 roku. Założona wówczas firma w pierwszych latach działalności koncentrowała się na pracy nad mniejszymi projektami przeznaczonymi na smartfony i tablety. Wśród stworzonych przez nią produkcji można znaleźć między innymi takie dzieła, jak Cutting Edge Arena, Island Fortress czy Democracy vs Freedom.

Pierwszym tytułem znacznie większego kalibru w dorobku omawianego zespołu miał być zapowiedziany w 2018 roku Mr. Prepper. Ów owoc współpracy Rejected Games z firmą PlayWay zapowiadano jako symulację, w której gracze wcielą się w tytułowego bohatera przygotowującego swój schron na nadejście atomowej apokalipsy. Pozycja zmierzała na komputery osobiste.


Rejected Games: wyprodukowane gry

Mr. Prepper

Mr. Prepper (PC)

Gry w produkcji i planach

Mr. Prepper PC2021

Wydawcy gier Rejected Games

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Rejected Games:


PlayWay