Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Hunt Valley Studio: wyprodukowane gry

X-Com: Enforcer

X-Com: Enforcer (PC)

Wydawcy gier Hunt Valley Studio

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Hunt Valley Studio:


Microprose

Wyprodukowane gry

Wiadomości dotyczące Hunt Valley Studio


Twórca X-Com pracuje nad nową turówką

Adrian Werner, 17 sierpnia 2010, 12:59

O Julianie Gollopie, czyli autorze cyklu X-Com od wielu lat było cicho. Twórca zabrał jednak wreszcie głos i ujawnił, że pracuje nad kolejną turówką. Wiele wskazuje na to, że może nią być opracowywana z myślą o Nintendo 3DS gra z serii Ghost Recon.

Powrót legendy - nowy X-COM już oficjalnie

Adrian Werner, 14 kwietnia 2010, 08:32

Wielokrotnie pisaliśmy o nasilających się plotkach na temat kolejnej odsłony cyklu X-Com. Teraz wreszcie możemy skończyć ze spekulacjami, ponieważ 2K Games oficjalnie potwierdziło jej istnienie.

Plotki o X-COM i nowa gra twórców BioShock

omadaha, 18 stycznia 2010, 11:04

Studio Irrational Games skomentowało plotki dotyczące prac nad wskrzeszeniem kultowej serii X-COM oraz ujawniło nowe informacje o projekcie zatytułowanym Project Icarus.

Steam: gigantyczny pakiet gier 2K, Fallout 3 za pół ceny, Trine w przedsprzedaży

Hed, 3 lipca 2009, 10:34

Firma 2K Games ogłosiła olbrzymi pakiet swoich gier dostępnych na Steamie. W sumie za mniej więcej 60 euro otrzymujemy więc 20 różnych tytułów, które normalnie kosztowałyby ponad 220 euro. Takie promocje zdarzają się bardzo rzadko. To nie wszystko, co system dystrybucji Valve ma do zaoferowania na najbliższe dni. Za pół ceny można kupić jedną z głośniejszych gier RPG ubiegłego roku – Fallouta 3.

Czy trwają prace nad nową grą z serii X-Com?

Filip „fsm” Grabski, 7 maja 2008, 09:08

Od jakiegoś czasu po sieci krążą plotki jakoby odpowiedzialna za wiele wystrzałowych tytułów firma 2K miała w zanadrzu kolejną grę z legendarnej serii.

Twórcy BioShocka pracują nad nową grą z serii X-Com?

Vercetti, 20 lutego 2007, 17:01

Przed pięcioma laty twórcy serii strategii pod tytułem X-Com poinformowali o zawieszeniu prac nad kolejną częścią gry, projektem Alliance. Po tym wydarzeniu saga taktycznych turówek była kontynuowana przez programistów z Altar Interactive, twórców popularnego UFO, lecz nigdy nie powrócili oni do pierwotnego nazewnictwa produktu.

X-Com: Enforcer - już wkrótce !

Solnica, 2 kwietnia 2001, 16:37

Serwis Adrenaline Vault podał informację z której wynika iż już wkrótce bo mniej więcej w połowie kwietnia do sklepów (oczywiście w USA) powinien trafić X-Com: Enforcer.

X-COM: Enforcer - oficjalna strona

Solnica, 22 marca 2001, 10:46

Uruchomiona została oficjalna strona poświęcona najnowszej, traktującej o walce ludzi z najeźdźcami z kosmosu pozycji z firmy Microprose – X-COM: Enforcer.