Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

GRAVITY Co., Ltd.

Firma producent wydawca


Wydawcy gier GRAVITY Co., Ltd.

Wydawcy gier wyprodukowanych przez GRAVITY Co., Ltd.:


Barunson E&A

XSEED Games

Wiadomości dotyczące GRAVITY Co., Ltd.


Przegląd MMO (3/05/2013) - m.in. Camelot Unchained, Defiance oraz TERA

moir, 3 maja 2013, 18:00

W dzisiejszym Przeglądzie MMO omawiamy m.in. zakończenie kickstarterowej akcji Camelot Unchained, podsumowujemy pierwsze wyniki Defiance oraz obchodzimy urodziny zachodniej wersji TERA.

Wystartowało Ragnarok Online 2: Legend of the Second

Adrian Werner, 2 maja 2013, 10:40

Po długich beta testach wystartowała wreszcie pełna wersja Ragnarok Online 2: Legend of the Second. Gra korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami.

Wieści ze świata (Quake Live, Duke Nukem Forever, Ragnarok Online) 18/05/09

Jiker, 18 maja 2009, 12:45

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: Nowe mapy do Quake Live, plotki o sprzedaży marki Duke Nukem Forever, Rangarok Online zapowiedziany na Nintendo DS i inne. Zapraszamy do lektury.

Nowe wiadomości o Ragnarok Online DS

Łosiu, 31 lipca 2008, 10:41

Rok temu poinformowaliśmy, że Ragnarok Online, koreańska gra należąca do gatunku Massively Multiplayer Online Role Playing Game (MMORPG), pojawi się w wersji na Nintendo DS. – dziś zaś podano w tej sprawie więcej szczegółów.

Znamy datę wydania Requiem: Bloodymare

Elrond, 7 czerwca 2008, 14:09

Przedstawiciele firmy Gravity Interactive poinformowali, iż ich najnowszy produkt, Requiem: Bloodymare, zadebiutuje na rynku 16 czerwca. Tego to właśnie dnia do rozgrywki włączyć się będą mogli subskrybenci, którzy nabyli wspomnianą grę w pre-orderze, pozostali gracze natomiast, korzystający z opcji free-to-play uzyskają możliwość gry 3 dni później.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (14 maja 2008)

Jiker, 14 maja 2008, 10:30

Oferta Steam poszerzona, rozpoczęto beta-testy Requiem: Bloodymare, Dracula: Origin debiutuje na światowym rynku, Officers już niedługo w sprzedaży – zapraszamy Was do „Wieści ze świata w telegraficznym skrócie”. Życzymy miłej lektury!

Producent Ragnarok Online otwiera amerykańskie studio

Jiker, 9 grudnia 2007, 14:21

Koreańska firma Gravity, znana w świecie z uwagi na fakt bycia producentem stosunkowo popularnej pozycji MMO pod tytułem Ragnarok Online, zdecydowała się na otwarcie swojego pierwszego amerykańskiego studia. W skład L5 Games wejdą ludzie z pokaźnym doświadczeniem branżowym.

Posiadacze konsoli Nintendo DS otrzymają grę Ragnarok Online DS

Major Doktor Upiorna, 6 lipca 2007, 14:44

Pamiętacie grę typu MMORPG o nazwie Ragnarok Online, która zadebiutowała w roku 2001? Obecnie przedstawiciele GungHo Entertainment oświadczyli, że prowadzone są prace nad przeniesieniem jej fantastycznego świata, stworzonego przez koreańską firmę Gravity, na wyświetlacze konsoli Nintendo DS.

R.O.S.E. Online i The Legend of Mir 3 nie dla Europejczyków

Thorwalian, 6 lutego 2006, 14:15

Nie ułożyła się współpraca twórców R.O.S.E. Online z firmą GamesRouter. Jak poinformowało studio Gravity Interactive, już wkrótce do europejskiego wydawcy wysłane zostanie stosowne zawiadomienie, informujące o unieważnieniu umowy.

Wygraj milion z R.O.S.E Online

Elrond, 12 listopada 2005, 13:08

Podczas odbywających się w Seulu targów G*star, firma GamesRouter, europejski wydawca gier online, poinformowała o wyjątkowej ofercie promocyjnej dotyczącej gry R.O.S.E Online. Otóż 50 europejskich graczy, którym dopisze szczęście, będzie miało okazje wygrać wartościowe nagrody z milionem euro na czele!

Europejskie testy R.O.S.E. nieco dłuższe

Elrond, 31 października 2005, 09:46

Firma GamesRouter poinformowała, iż europejskie testy jej najnowszej pozycji, MMO o nazwie R.O.S.E. (Rush Of Seven Episodes), zostają przedłużone do 10 listopada. Jednocześnie przedłuża się więc okres pre-subskyrpcji - chętni na wcześniejszy zakup gry mają czas na decyzję do 9 listopada.

R.O.S.E. otwarta na beta testerów z Europy

Elrond, 11 października 2005, 09:45

Firma wydawnicza GamesRouter poinformowała, iż najnowsza pozycja w jej portfolio, R.O.S.E. (Rush Of Seven Episodes), tworzona przez koreańskie studio Gravity, weszła właśnie w fazę otwartych beta testów. W związku z tym wszyscy miłośnicy MMORPG, którzy dodatkowo mają sentyment do mangowej kreski, proszeni są o rejestrację i testowanie gry.

Ragnarok 2 – przyszłość to trójwymiar

Kull, 21 września 2005, 09:57

Ragnarok 2 Online, to sequel popularnej (głównie w Azji) gry MMO o nazwie Ragnarok Online. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, na zakończonych już targach TGS, miał miejsce pokaz grywalnej wersji tego programu. W przeciwieństwie do pierwszej części serii, w grze przedstawiony świat oraz jego bohaterowie ukazani zostali w pełnym 3D. Fani serii, obawiają się utraty mangowego klimatu Ragnarok.

Powstaje druga część Ragnarok Online?

Elrond, 28 sierpnia 2005, 13:54

Ragnarok Online to dość popularny, głównie w azjatyckiej części naszego globu, projekt z gatunku MMORPG. Firma Gravity odpowiedzialna za stworzenie wspomnianej gry zasugerowała możliwość jej rozwinięcia i wypuszczenia na rynek Ragnarok 2 Online.

MMORPG Ragnarok Online został "zhackowany"

ComCo, 24 czerwca 2003, 13:13

Pod koniec maja informowaliśmy Was o "zhackowaniu" serwerów gry Shadowbane. Kilka dni temu, ofiarą podobnych działań padła inna produkcja zaliczająca się do gatunku MMORPG, tj. Ragnarok Online. Ów włam był jednak znacznie poważniejszy, gdyż do obiegu publicznego dostała się pełna lista ID użytkowników wraz z ich prywatnymi hasłami.