Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikBijatykiX360
Okładka Double Dragon II: Wander of the Dragons (X360)

Double Dragon II: Wander of the Dragons X360

Double Dragon II: Wander of the Dragons to odświeżona wersja popularnej jeszcze w latach osiemdziesiątych na automatach bijatyki Double Dragon II: The Revenge. Zmagania możemy toczyć także w trybie multiplayer za pośrednictwem sieci, w maksymalnie cztery osoby.

Bijatyki | beat 'em up | tytuły ekskluzywne Xbox

Microsoft Xbox 360
Okładka Double Dragon II: Wander of the Dragons (X360)

producent: GRAVITY Co., Ltd.

wydawca: Barunson E&A

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji X360:

21września2011

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Wcielamy się w Billy’ego Lee, bohatera pierwszego Double Dragon. Jego dziewczyna, Marian, została zamordowana przez członków gangu tajemniczego Shadow Bossa. Zrozpaczonemu mężczyźnie nie pozostało więc nic innego, jak jeszcze raz stanąć do walki i wymierzyć sprawiedliwość. Nasz bohater nie wie jeszcze, że istnieje sposób, aby przywrócić życie kobiety, ale aby tego dokonać trzeba spenetrować podziemną kryjówkę głównego przeciwnika.

Mechanizmy rozgrywki Double Dragon II: Wander of the Dragons pozostały w stosunku do oryginału właściwie niezmienione – gra jest nadal chodzoną bijatyką. Właściwie cały czas spędzamy na przemierzaniu mapy w jednym kierunku i walce z tabunami przeciwników. Całość podzielona jest na cztery duże etapy, znacznie rozszerzone w stosunku do The Revenge. Mamy możliwość skorzystania ze znalezionych przedmiotów, które zwiększają naszą skuteczność bojową –znajdziemy między innymi noże do rzucania i granaty. Twórcy w odświeżonej wersji produkcji dorzucili również tzw. quick-time events i bonusowy etap, w którym znajdujemy się na pokładzie helikoptera.

Gra zyskała kilka dodatkowych modyfikacji. Pojawił się na przykład zupełnie nowy system combosów oraz dwa dodatkowe tryby zabawy – Versus, pozwalający na uczestnictwo w rozgrywce nawet czterem graczom, oraz Survival, który sprawdzi, jak długo potrafimy utrzymać się przy życiu.

Progres graficzny Double Dragon II: Wander of the Dragons w stosunku do oryginału z 1988 roku jest oczywiście nieporównywalny. Całość została wykonana w atrakcyjnym dla oka 3D.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 1-4  

Gry podobne do Double Dragon II: Wander of the Dragons

Klasyfikacja PEGI Double Dragon II: Wander of the Dragons

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.