Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiX360PS3Wii
Okładka Teenage Mutant Ninja Turtles: Turtles in Time Re-Shelled (X360)
OkładkaTeenage Mutant Ninja Turtles: Turtles in Time Re-Shelled (X360)

Teenage Mutant Ninja Turtles: Turtles in Time Re-Shelled

Chodzona bijatyka z Wojowniczymi Żółwiami Ninja w roli głównej. Usprawniony remake, uzupełniony m.in. o sieciowy multiplayer oraz oprawę graficzną w pełnym 3D.

Akcji | seriale animowane | komiksy | ninja | beat 'em up | podróże w czasie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Teenage Mutant Ninja Turtles: Turtles in Time Re-Shelled Premiera

anulowana

Wii

22lip2009

X360

5sie2009

PS3

producent: Konami wydawca: Ubisoft Strona oficjalna

Gry podobne do Teenage Mutant Ninja Turtles: Turtles in Time Re-Shelled

Alien Hominid HD

Bladestorm: The Hundred Years' War

Dynasty Warriors 6

Teenage Mutant Ninja Turtles: Turtles in Time to remake drugiej części kultowego cyklu chodzonych bijatyk z Wojowniczymi Żółwiami Ninja w rolach głównych. W przeciwieństwie jednak do poprzedniej odsłony, wydanej w ramach serwisu Xbox Live Arcade w 2007 roku, tym razem mamy do czynienia z całkowicie przemodelowaną produkcją, dostosowaną do możliwości jednej z najmocniejszych konsol dostępnych na rynku w 2009 roku.

W Teenage Mutant Ninja Turtles: Turtles in Time mamy ponownie okazję pokierować jednym z czterech bohaterów (Leonardo, Donatello, Raphael i Michelangelo), walczących ze złowieszczym Shredderem i jego pomocnikami. Tym razem głównym prowodyrem niebezpiecznej sytuacji jest jednak Krang, który zdecydował się na ukradnięcie Statuy Wolności. Wyruszający na jej poszukiwania bohaterowie wpadają w czasową pułapkę zastawioną przez Shreddera i muszą podjąć się z nim walki zarówno w przeszłości, jak i przyszłości.

Gracz może wcielić się w jednego z czterech wymienionych wyżej Wojowniczych Żółwi. Każdy z nich cechuje się oczywiście odmiennymi umiejętnościami i władaną bronią. Donatello jest wolny, ale dzięki swojej włóczni sięga dalej niż reszta. Rafaello (ostrza sai) i Michelangelo (nunchuck) są szybcy, ale niezbyt silni. Z kolei Leonardo władający katanami jest najbardziej wywożoną postacią. Poleca się go szczególnie graczom, którzy nie grali wcześniej w żadną odsłonę serii.

Twórcy stworzyli na nowo wszystkie dziewięć poziomów, z których składał się oryginał. Na końcu każdego z nich czyha potężny boss. Ostatnim rywalem jest oczywiście Shredder. Całość została przystosowana do możliwości konsol nowej generacji. Oprawa jest w pełni trójwymiarowa, a oczy cieszy widok wielu ciekawych efektów graficznych. Fani ucieszą się zapewne z faktu, że w grze wykorzystane zostały oryginalne utwory muzyczne zaczerpnięte z pierwowzoru. Twórcy uzupełnili grę również o sieciowy tryb wieloosobowy (kooperacja dla czterech osób) oraz system rankingów najlepszych graczy.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Oczekiwania czytelników: 6,9 / 10 na podstawie 17 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Teenage Mutant Ninja Turtles: Turtles in Time Re-Shelled

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Teenage Mutant Ninja Turtles: Turtles in Time Re-Shelled Wymagania sprzętowe

Microsoft Xbox 360

Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
Nintendo Wii

Nintendo Wii

  • Wykorzystuje:
  • WiiWare
Sony PlayStation 3

PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Network
X360
Wii
PS3