Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

MADia

Firma producent


Wydawcy gier MADia

Wydawcy gier wyprodukowanych przez MADia:


Buka Entertainment

Wiadomości dotyczące MADia


Operation Matriarchy - premiera przesunięta

Elrond, 20 marca 2005, 10:16

Jeśli wśród czytelników naszego serwisu znajdują się osoby, które nerwowo oczekują pojawienia się tworzonego przez MADia FPSa, Operation Matriarchy, muszą uzbroić się w cierpliwość. Uściślając w dużą dozę cierpliwości, ponieważ premiera gry została przesunięta z pierwszego kwartału tego roku na kwartał trzeci.

Oxygen Interactive na targach ECTS

ComCo, 18 sierpnia 2003, 13:53

Brytyjska korporacja wydawnicza Oxygen Interactive przygotowała listę tytułów, które zamierza pokazać graczom na, zbliżających się wielkimi krokami targach ECTS (27-29 sierpnia; Londyn). Oprócz produkcji wymienionych poniżej, owa firma planuje także ujawnić kilka nowych projektów, dedykowanym konsolom PlayStation 2 oraz Xbox (szczegóły poznamy dopiero podczas trwania rzeczonej ekspozycji).

Wojownicy Wiatru w akcji

ComCo, 20 lutego 2003, 14:44

Firma Buka Entertainment opublikowała wersję demonstracyjną gry Echelon: Wind Warriors, która już niedługo powinna trafić do polskich sklepów. Plik pozwoli nam na przejście jednej kampanii z trybu singleplayer (naszym zadaniem jest ochrona większej floty przed atakami wroga), a także walkę w sześciu misjach przeznaczonych do rozgrywki wieloosobowej (walczymy na „skalistej wyspie”).

Gry z Buka Entertainment w ofercie IM Group

Solnica, 22 marca 2002, 13:54

IM Group podpisał kontrakt z rosyjskim deweloperem Buka Entertainment, na mocy którego do końca tego roku na półki sklepowe w naszym kraju trafi kilka nowych tytułów tego drugiego.

Postępy w pracach nad polskim Echelonem

Sznur, 3 października 2001, 17:18

Jak informuje firma Topware Poland, prace lokalizacyjne przy futurystycznym symulatorze Echelon zbliżają się ku końcowi. Zakończono już prace nad tłumaczeniem wszystkich tekstów na język polski oraz nagrano wszelkie pliki dźwiękowe. Teraz wszystkie materiały mają zostać przesłane do producenta, czyli rosyjskiej firmy Buka, która zajmie się ich implementacja. Echelon powinien być dostępny w sprzedaży na przełomie października i listopada.