Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Echelon: Wind Warriors (PC)

Echelon: Wojownicy Wiatru PC

Echelon: Wind Warriors

Dodatek do zręcznościowego symulatora Echelon. Jego akcja rozgrywa się w tym samym, znanym z podstawowej wersji gry futurystycznym świecie przyszłości, gdzie ponownie zasiądziemy za sterami wielu nowoczesnych samolotów i toczyć będziemy zacięte podniebne boje.

To jest dodatek do gry Echelon.

Symulacje | science fiction

PC Windows
Okładka Echelon: Wind Warriors (PC)

producent: MADia

wydawca PL: Cenega S.A.

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

2września2002

11września2003

pudełko PL

Echelon: Wind Warriors to dodatek do zręcznościowego symulatora Echelon. Akcja rozgrywa się w tym samym, znanym z podstawowej wersji gry futurystycznym świecie przyszłości. Grę zaczniemy w 2351 roku jako major Jason „Wolf” Scott, jeden z najlepszych pilotów Federacji Galaktycznej. Do wykonania dostaniemy rozbudowaną kampanię podzieloną na ponad 40 misji bojowych. Rozgrywka toczy się na olbrzymim terytorium, gdzie spotkamy ponad 30 typów samolotów, 100 pojazdów oraz przeszło 100 różnych obiektów i budynków.

Echelon: Wind Warriors posiada bogaty zasób poleceń i funkcji umożliwiających nam wezwanie na pomoc innych samolotów, jednostek naziemnych czy nawet obrony przeciwlotniczej. W Dodatku znajdą się również nowe jednostki, nowe typy broni oraz całkowicie przerobiony system gry wieloosobowej zawierający m.in. serwer dedykowany, nowe mapy wieloosobowe oraz chat. Całość wykonana jest na zaawansowanym trójwymiarowy silniku graficznym generującym foto-realistyczny teren i środowisko, szczegółowo wymodelowane budynki i pojazdy oraz dynamiczne oświetlenie. Gra wykorzystuje możliwości nowoczesnych joystkick-ów i myszek.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna    

Ocena czytelników: 8,4 / 10 na podstawie 143 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 79,90 PLN

Gry podobne do Echelon: Wojownicy Wiatru

Wymagania wiekowe Echelon: Wind Warriors

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Echelon: Wojownicy Wiatru

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Pentium II 450MHz, 128MB RAM, 16MB akcelerator 3D

Oxygen Interactive na targach ECTS

wiadomość18 sierpnia 2003

Brytyjska korporacja wydawnicza Oxygen Interactive przygotowała listę tytułów, które zamierza pokazać graczom na, zbliżających się wielkimi krokami targach ECTS (27-29 sierpnia; Londyn). Oprócz produkcji wymienionych poniżej, owa firma planuje także ujawnić kilka nowych projektów, dedykowanym konsolom PlayStation 2 oraz Xbox (szczegóły poznamy dopiero podczas trwania rzeczonej ekspozycji).

Wojownicy Wiatru w akcji
Wojownicy Wiatru w akcji

wiadomość20 lutego 2003

Firma Buka Entertainment opublikowała wersję demonstracyjną gry Echelon: Wind Warriors, która już niedługo powinna trafić do polskich sklepów. Plik pozwoli nam na przejście jednej kampanii z trybu singleplayer (naszym zadaniem jest ochrona większej floty przed atakami wroga), a także walkę w sześciu misjach przeznaczonych do rozgrywki wieloosobowej (walczymy na „skalistej wyspie”).

Gry z Buka Entertainment w ofercie IM Group

wiadomość22 marca 2002

IM Group podpisał kontrakt z rosyjskim deweloperem Buka Entertainment, na mocy którego do końca tego roku na półki sklepowe w naszym kraju trafi kilka nowych tytułów tego drugiego.

Postępy w pracach nad polskim Echelonem

wiadomość3 października 2001

Jak informuje firma Topware Poland, prace lokalizacyjne przy futurystycznym symulatorze Echelon zbliżają się ku końcowi. Zakończono już prace nad tłumaczeniem wszystkich tekstów na język polski oraz nagrano wszelkie pliki dźwiękowe. Teraz wszystkie materiały mają zostać przesłane do producenta, czyli rosyjskiej firmy Buka, która zajmie się ich implementacja. Echelon powinien być dostępny w sprzedaży na przełomie października i listopada.