Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Anarchy Enterprises

Firma producent


Wydawcy gier Anarchy Enterprises

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Anarchy Enterprises:


GMX Media

Activision Value

Wiadomości dotyczące Anarchy Enterprises


Deep Sea Tycoon 2 w trakcie tworzenia

Elrond, 26 stycznia 2005, 14:51

Wiadomość ta powinna ucieszyć miłośników tycoonów, a szczególnie tych skupiających się na świecie podwodnym. Jak poinformowała firma GMX Media, studio developerskie Pixel after Pixel pracuje właśnie nad grą Deep Sea Tycoon 2, która na półki sklepowe zawita 27 maja tego roku.

Nowe informacje na temat Ery Zamków - Age of Castles

Elrond, 4 grudnia 2003, 14:50

Tytuł jakby podobny do serii gier Age of ... ale i wykonawca i cel rozgrywki całkowicie różny. Gra Age of Castles powstaje w studiach Anarchy Enterprises, firmy znanej dotychczas chociażby z Moon Tycoon czy Deep Sea Tycoon, a reprezentuje sobą gatunek gier strategicznych. W tym konkretnym przypadku naszym celem będzie budowa zamku czy lepiej powiedzieć zamków.

Listopadowy numer magazynu Play już w sprzedaży

Solnica, 23 października 2003, 12:58

W punktach z prasą rozmieszczonych na terenie naszego kraju czeka na was od dzisiaj nowy, listopadowy numer magazynu Play. Na dołączonych doń trzech płytach CD znajdziecie między innymi aż pięć pełnych wersji gier (Sacrifice, Pro Beach Soccer, Moon Tycoon, Resurrection: Powrót Czarnego Smoka oraz Toon Car) a wewnątrz numeru jak zwykle wiele ciekawych tekstów na temat gier już wydanych jak i tych będących jeszcze w fazie produkcji: zapowiedzi, recenzje, testy, pojedynki, reportaże itp.

Kolejny low-budget o walce z terroryzmem

Kokosz, 12 czerwca 2003, 16:34

Od czasu ataku terrorystycznego na World Trade Center mieliśmy wysyp niskobudżetowych gier o walce z terroryzmem. Activision w swoich tanich seriach wydał aż dwie strzelaniny FPP nawiązujące do tej tematyki. Jej śladem postanowiła pójść firma Anarchy Enterprises, która po stworzeniu dwóch z pozoru niekonwencjonalnych gier z serii Tycoon tworzy teraz strzelaninę 3D, w której ocalimy świat od zagrażającego mu terroryzmu.

Deep Sea Tycoon zmienia nazwę na Aquazots

Solnica, 10 października 2002, 00:29

Aquazots, to nowa nazwa gry znanej do tej pory jako Deep Sea Tycoon. Jej twórcy uznali, iż poprzedni tytuł przestał być aktualny, gdyż w ciągu ostatni kilku miesięcy gra została znacznie rozbudowana i w chwili obecnej oferuje o wiele więcej niż typowi przedstawiciele tzw. „tycoonów”.

Deep Sea Tycoon - demo

Solnica, 12 czerwca 2002, 11:19

Deep Sea Tycoon to manager podwodnego miasta w którym naszym celem jest zbudowanie tętniącej życiem, przynoszącej odpowiednie profity metropolii. Gra wydaje się być smakowitym kąskiem dla fanów wszelkiego typu tycoonów, którzy za sprawą udostępnione właśnie beta wersji demo już dzisiaj mają okazję przekonać się o tym, czego można będzie spodziewać się w pełnej wersji gry.

Moon Tycoon w sklepach

Sznur, 6 listopada 2001, 16:46

Do sklepów na terenie Ameryki Północnej trafiła nowa gra z gatunku symulacji miast, tym razem jednak w dość nietypowej scenerii srebrnego globu. Moon Tycoon to jeden z niewielu produktów, który podobnie jak wcześniej Sid Meier’s Alpha Centauri czy niedawno Startopia, próbuje przenieść nasze działania ekonomiczno-militarne w warunki kosmiczne.

Moon Tycoon „ozłocony”

Solnica, 26 września 2001, 00:33

Zakończone zostały prace nad Moon Tycoon (znanym wcześniej również jako Luna: Moon Colony Simulator), płyta matka powędrowała do tłoczni i wkrótce bo już 9 października tytuł ten trafi na półki sklepowe.

Moon Tycoon - kolonizacja księżyca

Fajek, 23 maja 2001, 13:25

Luna, gra firmy Unique Entertainment’s umożliwiająca nam kolonizację, eksplorację i handel w kosmosie ma nowego wydawcę oraz tytuł. Aktualnie nazwa gry brzmi Moon Tycoon a wydawcą został Legacy Interactive.

Nowe miejsce pod zabudowę

Michał Bobrowski, 23 lutego 2001, 10:48

Jedni z was, popijając wirtualną tequilę lub rum pragną zarządzać tropikalną wysepką. Inni przenosząc się w starożytne czasy już tworzą wielkie miasta w Cesarstwie Rzymskim, Republice Ateńskiej czy Egipcie Faraonów (niepotrzebne skreślić...). Osoby, które dotychczas nie znalazły dla siebie odpowiedniego miejsca „pod budowę” już wkrótce mogą zdecydować się na lokalizacje na... księżycu.