Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Deep Sea Tycoon 2 (PC)

Deep Sea Tycoon 2 PC

Deep Sea Tycoon 2 to przygotowana przez firmy Pixel after Pixel oraz Anarchy Enterprises gra ekonomiczna, która pozwoli Ci zbudować metropolię znajdującą się na dnie oceanu i wyposażyć ją w licznych przedstawicieli podmorskiej fauny.

Strategiczne | ekonomiczne

PC Windows
Okładka Deep Sea Tycoon 2 (PC)

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

16lipca2005

29sierpnia2006

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Deep Sea Tycoon 2 to przygotowana przez firmy Pixel after Pixel oraz Anarchy Enterprises gra ekonomiczna, która pozwoli Ci zbudować metropolię znajdującą się na dnie oceanu i wyposażyć ją w licznych przedstawicieli podmorskiej fauny.

Podobnie jak to miało miejsce w wydanym w 2003 roku pierwowzorze, zadanie gracza ogranicza się nie tylko do ogólnej organizacji głębinowego parku rozrywki, ale również „wyposażenia” jej w ogromną liczbę sympatycznych zwierzaków, które przyciągną odwiedzających. Żółwie, delfiny, wieloryby, ośmiornice, rozgwiazdy, koniki morskie a także miliony egzotycznych ryb – wszystkie charakteryzujące się unikalnymi właściwościami są czynnikiem wyróżniającym Deep Sea Tycoon 2 na tle innych programów tego typu.

Jakby tego było mało, w grze pojawiają się również doskonale znani nurkowie, którzy eksplorują bogaty świat podmorskich głębin. Każdy z bohaterów opisany jest za pomocą wielu różnych współczynników, co pozwala uzyskać lepszy pogląd na wymagania klientów odnośnie tego jedynego w swoim rodzaju parku. Autorzy Deep Sea Tycoon 2 nie byliby sobą, gdyby nie zaimplementowali w swoim programie ogromnej liczby konstrukcji, które gracz może budować na dnie morza za uzyskane pieniądze. Prawidłowy rozwój infrastruktury kompleksu ma oczywiście największe znaczenie – bez lokalizowanych w głębinach obiektów nie zdołamy rozwinąć parku a co za tym idzie przyciągnąć odwiedzających i zarobić.

O odpowiednie walory estetyczne zadbał w pełni trójwymiarowy silnik z bogatymi efektami świetlnymi. Dzięki wprowadzeniu dużej liczby zwierząt poruszających się wokół kompleksu, gracz naprawdę czuje, że staje się częścią podwodnego świata. Rozgrywka jest całkowicie bezstresowa i z czystym sumieniem można polecić ten program zarówno starszym jak i młodszym użytkownikom.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 6,7 / 10 na podstawie 74 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 7.5 / 10 na podstawie 5 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 29,99 PLN

Klasyfikacja PEGI Deep Sea Tycoon 2

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Deep Sea Tycoon 2

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium III 800 MHz
  • 128 MB RAM
  • karta grafiki 16MB
  • 500 MB HDD