Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Moon Tycoon (PC)
OkładkaMoon Tycoon (PC)

Moon Tycoon PC

Obejmij kontrolę nad rozwojem wielkiego księżycowego miasta, dbaj o prawidłowy rozwój przemysłu, handlu oraz całej infrastruktury gospodarczej. Uczyń wszystko by obywatele byli dumni z tego gdzie mieszkają i z uśmiechem wzbogacali budżet miasta.

Strategiczne | ekonomiczne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Moon Tycoon Premiera PC

2października2001

pudełko PL

18maja2003

producent: Anarchy Enterprises wydawca: GMX Media wydawca PL: Lemon Interactive Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Moon Tycoon

Zeus: Pan Olimpu

Faraon

SimCity 3000

Moon Tycoon (znany wcześniej pod nazwą Luna: Moon Colony Simulator) jest grą ekonomiczno-strategiczną traktującą o budowie księżycowego miasta. Łączy w sobie najlepsze cechy SimCity i Faraona, na dodatek przenosząc rozgrywkę w nowy, doskonalszy wymiar dzięki zastosowaniu trójwymiarowego silnika graficznego, interaktywności rozgrywki oraz dynamiki z jaką przedstawione jest życie metropolii.

Do wykonania mamy trzy kampanie, w które wpleciono ciekawą linię fabularną, pełną humoru i tajemnic. Dynamiczna rozgrywka ukazuje prawdziwe życie księżycowego miasta. Gracze stają się zarządcami kolonii, sprawują pieczę nad galaktycznym handlem, przemysłem i innymi gałęziami gospodarki. Do wykorzystania mamy ponad 50 budynków, zarówno przemysłowych, naukowych, wojskowych jak i rezydencji. Należy uważać na zdarzenia losowe i katastrofy mogące nawiedzić miasto, takie jak: deszcz meteorytów, atak terrorystów czy trzęsienia ziemi. Ponadto w grze spotkamy znane międzynarodowe postacie i będziemy mieli okazję zapoznać się z wieloma faktami dotyczącymi działalności NASA.

Ocena użytkowników: 7,8 / 10 na podstawie 101 głosów czytelników.

Moon Tycoon cena w dniu premiery: 29,99 PLN

Wymagania wiekowe Moon Tycoon: Odpowiednia dla każdego wieku.

Moon Tycoon Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium II 300MHz
  • 64MB RAM
  • akcelerator 3D