Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

AMA Studios

Firma producent


AMA Studios: wyprodukowane gry

Fighter Within

Fighter Within (XONE)

Fighters Uncaged

Fighters Uncaged (X360)

Wydawcy gier AMA Studios

Wydawcy gier wyprodukowanych przez AMA Studios:


Ubisoft

Wyprodukowane gry

Wiadomości dotyczące AMA Studios


Fighter Within to bijatyka na konsolę Xbox One wykorzystująca sensor Kinect

Góral, 18 sierpnia 2013, 19:48

Do sieci przedostały się pierwsze informacje dotyczące kolejnej gry firmy Ubisoft - Fighter Within. Wiemy już, że będzie to bijatyka nowej generacji wykorzystująca sensor Kinect z konsoli Xbox One.

Fighter Within kolejną grą firmy Ubisoft na konsole nowej generacji?

Sarge, 16 sierpnia 2013, 09:40

Sporo wskazuje na to, że firma Ubisoft zapowie w przyszłym tygodniu na targach gamescom nową grę Fighter Within. Tak wynika z zarejestrowanych domen internetowych, a także z wcześniejszej wypowiedzi przedstawiciela francuskiego wydawcy.

Milion nabywców Kinecta

Jiker, 16 listopada 2010, 10:33

Koncern Microsoft ogłosił, że kontroler Kinect znalazł w ciągu dziesięciu dni od swojej premiery milion nabywców. Urządzenie, które debiutowało 4 listopada w Stanach Zjednoczonych oraz 10 listopada w Europie, jest na dobrej drodze ku temu, by zrealizować niedawno ujawnione plany giganta z Redmond.

Kinect debiutuje na europejskim rynku

Jiker, 10 listopada 2010, 08:00

Dziś na europejskim, a także polskim rynku debiutuje Kinect – kontroler ruchu nowej generacji, dedykowany właścicielom konsoli Xbox 360. W Stanach Zjednoczonych sklepy nie nadążają z wysyłką urządzenia – czy na Starym Kontynencie będzie podobnie?

Ubisoft ujawnią kinectową bijatykę Fighters Uncaged

Adrian Werner, 18 sierpnia 2010, 15:05

Targom gamescom zazwyczaj towarzyszy ujawnienie wielu nowych projektów i tegoroczna edycja nie jest wyjątkiem Firma Ubisoft ogłosiła właśnie, że jedno z jej studiów deweloperskich pracuje obecnie nad korzystającą z Kinecta bijatyką Fighters Uncaged.