Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 sierpnia 2013, 09:40

autor: Sarge

Fighter Within kolejną grą firmy Ubisoft na konsole nowej generacji?

Sporo wskazuje na to, że firma Ubisoft zapowie w przyszłym tygodniu na targach gamescom nową grę Fighter Within. Tak wynika z zarejestrowanych domen internetowych, a także z wcześniejszej wypowiedzi przedstawiciela francuskiego wydawcy.

Serwis Fusible zauważył, że firma Ubisoft zarejestrowała ostatnio domeny internetowe z nazwą Fighter Within w adresie. Może to zwiastować zupełnie nową produkcję francuskiego wydawcy, która być może zostanie zapowiedziana na targach gamescom w Kolonii.

W zeszłym tygodniu koncern Ubisoft zarejestrował domenę Fighter-Within.com, a w czerwcu FighterWithinGame.com. Po wpisaniu obu adresów w wyszukiwarkę jesteśmy przenoszeni na podstronę oficjalnego serwisu Ubisoft, na której obecnie znajduje się wyłącznie napis „Już wkrótce” (ang. Coming soon). Najwyraźniej oznacza to, że niedługo poznamy pierwsze szczegóły na temat gry.

Czy firma Ubisoft zaprezentuje Fighter Within na targach gamescom? - Fighter Within kolejną grą firmy Ubisoft na konsole nowej generacji? - wiadomość - 2013-08-16
Czy firma Ubisoft zaprezentuje Fighter Within na targach gamescom?

Niedawno reprezentant firmy Ubisoft potwierdził, że wydawca „podzieli się na targach gamescom szczegółami dotyczącymi świeżej marki nowej generacji znajdującej się obecnie w produkcji”. Jest więc całkiem możliwe, że chodzi o tajemniczy projekt Fighter Within. Na więcej informacji nie będziemy musieli czekać zbyt długo, bo targi gamescom w Kolonii odbędą się w dniach 21-25 sierpnia, a więc już w przyszłym tygodniu.

Czym może być Fighter Within? Tytuł nasuwa jednoznaczne skojarzenia z bijatyką, ale może to być tak naprawdę cokolwiek innego. Warto jednak przypomnieć, że francuski koncern wydał w 2010 roku reprezentanta tego gatunku o podobnym tytule. Fighters Uncaged był bijatyką na Xboksa 360, wykorzystującą w pełni możliwości kontrolera Kinect. Fighters Within na pewno nie będzie kontynuacją tego tytułu, bo jak powiedział przedstawiciel firmy Ubisoft, to nowa marka zmierzająca na konsole kolejnej generacji.