Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Ertain

Firma producent wydawca


Wydawcy gier Ertain

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Ertain:


Mercury Games

Koei Tecmo

Wydane gry

Wiadomości dotyczące Ertain


Premiery gier w Polsce (24-30 listopada)

Vercetti, 1 grudnia 2008, 09:35

Po kilku obfitych tygodniach rodzimi dystrybutorzy zanotowali lekki spadek formy i wypuścili na nasz rynek „zaledwie” dwanaście premierowych tytułów. Mała zadyszka na koniec listopada nie powinna jednak wpędzić nikogo w ponury nastrój, bo wraz z nastaniem grudnia półki polskich sklepów zaleją przedświąteczne, spektakularne nowości.

Powalcz z łamigłówkami Matchstick Puzzle By DS przy pomocy zapałek

Jiker, 14 września 2007, 14:47

Firma Mercury Games ujawniła pierwsze oficjalne informacje na temat Matchstick Puzzle By DS. Gra logiczna, w której będziemy rozwiązywać liczne i skomplikowane zagadki przy wykorzystaniu wszystkich właściwości konsoli Nintendo DS, ukaże się w Europie pod koniec przyszłego miesiąca.

Warriors of the Lost Empire zaatakują Europę już w sierpniu

Jiker, 16 lipca 2007, 14:49

Firma Mercury Games poinformowała nas o zawarciu porozumienia z japońskim developorem Ertain BV. Stała się w ten sposób oficjalnym europejskim wydawcą gry Warriors of the Lost Empire, znanej w Japonii pod tytułem Lost Regnum.

Boxer's Road 2: The Real zmierza na PSP

Jiker, 6 grudnia 2005, 09:17

Japoński wydawca Ertain zaanonsował w dniu wczorajszym nową grę sportową traktującą o boksie. Będzie to remake, a po części również kontynuacja pozycji wydanej w roku 1995 na konsolę Sony PlayStation (tylko w Japonii).

Colosseum: Road to Freedom w "złocie"

Krystian Smoszna, 12 lipca 2005, 08:04

Japoński koncern KOEI poinformował wczoraj, że jego najnowszy produkt – gra akcji Colosseum: Road to Freedom osiągnęła „złoty” status i powędrowała do tłoczni. Program przygotowany przez firmę Goshow zadebiutuje równocześnie w Europie i Stanach Zjednoczonych już 19 lipca bieżącego roku. W Polsce na razie nikt nie zapowiada wydania tego produktu.