Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePSP
Okładka Boxer's Road 2: The Real (PSP)
OkładkaBoxer's Road 2: The Real (PSP)

Boxer's Road 2: The Real PSP

Boxer's Road 2: The Real to remake, a w pewnym sensie również kontynuacja, pozycji wydanej w roku 1995 na konsolę Sony PlayStation (tylko w Japonii). Grę wyprodukowało studio New, znane z dwóch, rewelacyjnych edycji Victorius Boxers, Wydawcą jest japońska firma Ertain.

Sportowe | boks | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Boxer's Road 2: The Real Premiera PSP

28września2006

producent: New wydawca: Ertain

japońskajapońska

Boxer's Road 2: The Real to remake, a w pewnym sensie również kontynuacja, pozycji wydanej w roku 1995 na konsolę Sony PlayStation (tylko w Japonii). Grę wyprodukowało studio New, znane z dwóch, rewelacyjnych edycji Victorius Boxers, stworzonych z myślą o PS2 (odpowiednio w 2002 i 2005 roku). Wydawcą jest japońska firma Ertain.

Boxer's Road 2: The Real umożliwia graczowi wcielenie się w jednego ze 139 zawodników, należących do 79 klubów sportowych. Warto zaznaczyć, że wszyscy są odpowiednikami prawdziwych bokserów, co jest efektem wykupienia licencji od Japońskiego Związku Boksu Zawodowego. Autorzy stworzyli ponadto tryb kreacji własnego sportowca, który pozwala m.in. na wrzucenie do gry własnej podobizny.

Główny tryb rozgrywki polega na przeprowadzeniu wybranego spośród dostępnych, bądź stworzonego od podstaw boksera, przez całą jego karierę – od początków w obleśnych spelunach, po wielkie gale rozgrywane w największych światowych halach sportowych. Zadaniem gracza, oprócz toczenia walk, jest utrzymanie formy zawodnika i zwiększanie jego możliwości. W tym celu udostępniona została rozbudowana opcja treningowa.

Rozgrywce towarzyszy szczegółowa, trójwymiarowa oprawa graficzna w pełni wykorzystująca duże możliwości przenośnej konsoli Sony. Widoczne są m.in. siniaki oraz rozcięcia na twarzach zawodników, będące efektem wyprowadzania zbyt mocnych ciosów. Walki urozmaicane są przez energiczne pokrzykiwania trenerów i gorący doping publiczności. Boxer's Road 2: The Real oferuje również tryb rozgrywki dla wielu osób (Wi-Fi). Gracze mogą toczyć pojedyncze potyczki, jak i wziąć udział w wielkim turnieju.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: sieć lokalna   Liczba graczy: 1-2  

Nośnik: 1 UMD

Wymagania wiekowe Boxer's Road 2: The Real: 12+

Boxer's Road 2: The Real Wymagania sprzętowe

PlayStation Portable

PlayStation Portable

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 32 MB