Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Wiadomości dotyczące Mythic


Polowanie na wieloryby, czyli ciemne strony gier mobilnych

Adrian Werner, 28 kwietnia 2015, 13:03

Bardzo lubimy gry mobilne, ale ich rynek posiada także kilka ciemnych stron. Wybraliśmy te, które nas najbardziej irytują.

Mobilny Dungeon Keeper nie może być nazywany grą darmową - twierdzi ASA

Sarge, 3 lipca 2014, 11:03

W najnowszym raporcie brytyjskiej organizacji Advertising Standards Authority (ASA stara się m.in. kontrolować zgodność reklam z rzeczywistością) czytamy, że mobilna wersja gry Dungeon Keeper nie może nazywać się darmową produkcją. Wszystko przez niezbalansowany system mikropłatności, który tak naprawdę eliminuje możliwość zabawy bez jakichkolwiek opłat.

Dungeon Keeper na urządzenia mobilne klapą - EA wstydzi się gry

Jiker, 30 czerwca 2014, 19:12

Mobilny Dungeon Keeper okazał się jedną wielką klapą. Firma Electronic Arts, wydawca produkcji, dotąd unikała przyznania się do błędów, ale w końcu uległa naporom graczy i w osobie Andrew Wilsona, szefa koncernu, oświadczyła, że to, co zrobiono ze słynną niegdyś marką, jest nie do przyjęcia.

Peter Molyneux o upadku studia Bullfrog i jego przejęciu przez Electronic Arts

Ender, 23 marca 2014, 11:17

Założyciel legendarnego studia Bullfrog, Peter Molyneux, wypowiedział się na temat jego powolnego upadku po przejęciu przez koncern Electronic Arts. Niegdyś kipiący od pomysłów zespół, w którego katalogu znajdowały się gry takie jak Populous, Syndicate czy Dungeon Keeper, ostatecznie stracił swoją iskrę na początku lat 2000.

Mobliny Dungeon Keeper od EA to jakiś żart – twierdzi Peter Molyneux

luckie, 10 lutego 2014, 11:33

Dungeon Keeper na urządzenia mobilne zbiera cięgi od recenzentów i fanów oryginału. Grę skrytykował również Peter Molyneux, twórca pierwszego Dungeon Keepera. Twierdzi on, że czasy oczekiwania i związane z tym mikropłatności są czymś niedorzecznym.

Dungeon Keeper - mobilna odsłona kultowej strategii debiutuje na iOS i Androidzie

Jiker, 31 stycznia 2014, 21:50

Dziś posiadacze smartfonów i tabletów z systemami iOS oraz Android otrzymali szansę sprawdzenia, czy firmom Electronic Arts i Mythic Entertainment powiodła się próba odświeżenia marki Dungeon Keeper. Mobilna odsłona kultowej serii trafiła właśnie do ofert App Store i Google Play – tytuł został udostępniony w modelu free-to-play, więc grę mogą sprawdzić wszyscy chętni (tym bardziej, że tytuł nie ma zbyt wygórowanych wymagań sprzętowych).

Warhammer Online: Age of Reckoning mógłby przetrwać w szczątkowej formie

Draug, 24 grudnia 2013, 11:59

Były twórca gry Warhammer Online: Age of Reckoning zasugerował firmie Electronic Arts, że mogłaby udostępnić graczom pozostałości po wyłączonej niedawno produkcji. Byłby to klient bez połączenia z serwerami, który nie oferowałby żadnej formy rozgrywki, ale pozwalałby przynajmniej zwiedzać Stary Świat.

Warhammer Online: Age of Reckoning zakończy żywot dziś w nocy

Góral, 18 grudnia 2013, 09:44

Dziś w nocy z powodu wygaśnięcia umowy licencyjnej swój żywot zakończy gra MMO Warhammer Online: Age of Reckoning. Do końca zabawy pozostało jeszcze kilkanaście godzin.

Warhammer Online: Age of Reckoning za darmo dla dotychczasowych graczy

luckie, 4 listopada 2013, 09:51

Warhammer Online: Age of Reckoning zakończy swój żywot w grudniu. Do tego czasu wszyscy dotychczasowi fani produkcji mogą grać bez płacenia abonamentu. Twórcy przygotowali też dodatkowe atrakcje, które pomogą jeszcze bardziej nacieszyć się ostatnimi chwilami gry.

Heroes of Dragon Age i Dungeon Keeper dostępne w wybranych krajach

Jiker, 14 października 2013, 14:30

Oczekiwanie na premierę Heroes of Dragon Age oraz Dungeon Keeper – specjalnych mobilnych odsłon bestselerowych serii znanych z konsol i komputerów – wreszcie dobiega końca. Wskazuje na to tzw. soft-launch obu produkcji, jaki firma Electronic Arts przeprowadziła w kilku wybranych krajach (m.in. Kanada, Australia oraz Singapur). Tytuły wykorzystują model biznesowy free-to-play.

Przegląd MMO (20/09/2013) – m.in. Camelot Unchained, Final Fantasy XIV: A Realm Reborn, TERA

moir, 20 września 2013, 22:00

W dzisiejszym Przeglądzie MMO omawiamy m.in. kolejną porcję szczegółów na temat Camelot Unchained, wznowienie sprzedaży cyfrowych wersji Final Fantasy XIV: A Realm Reborn oraz niespodziankę przygotowaną przez amerykańskiego wydawcę TERA.

Warhammer Online: Age of Reckoning zakończy żywot w grudniu tego roku

Draug, 19 września 2013, 08:24

Poinformowano, że 18 grudnia bieżącego roku nastąpi zamknięcie serwerów gry Warhammer Online: Age of Reckoning. Jest to spowodowane wygaśnięciem umowy między studiem Mythic Entertainment a firmą Games Workshop.

Dungeon Keeper zmierza na smartfony i tablety. Zima będzie gorąca

Jiker, 21 sierpnia 2013, 20:01

Jeszcze tej zimy na rynku gier mobilnych zadebiutuje nowa odsłona klasycznej, strategicznej serii Dungeon Keeper. Produkcja firmy Electronic Arts i studia Mythic Entertainment zostanie wydana na smartfonach i tabletach z systemami iOS oraz Android. Niestety, nie znamy nawet przybliżonego terminu premiery. Wielką niewiadomą pozostaje również model biznesowy gry. W zamian możemy obejrzeć kilka pierwszych screenów.

Wieści ze świata (LEGO City: Undercover, Assassin's Creed III) 28/2/13

Sarge, 28 lutego 2013, 12:45

Dziś piszemy m.in. o żywotności i dodatkach DLC do gry LEGO City: Undercover, specjalnej edycji Assassin's Creed III, przyjmowaniu zapisów do beta testów ORION: Dino Horde, a także zamkniętych serwerach darmowej produkcji Warhammer Online: Wrath of Heroes. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Twórcy Dark Age of Camelot pracują nad MMORPG Camelot Unchained

Adrian Werner, 6 lutego 2013, 13:18

Twórcy Dark Age of Camelot chcą pod nowym szyldem stworzyć następcę tego klasyka. Gra zatytułowana zostanie Camelot Unchained i tak jak poprzednich będzie produkcją MMORPG nastawioną na rozgrywki Realm vs Realm.