Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPC
Okładka Dark Age of Camelot: Shrouded Isles (PC)

Dark Age of Camelot: Shrouded Isles PC

Dodatek do jednego z najpopularniejszych MMOcRPG jakie obecnie istnieją. Wprowadza do gry trzy nowe obszary, trzy nowe rasy, sześć nowych klas postaci i nowy silnik graficzny.

To jest dodatek do gry Dark Age of Camelot.

RPG | TPP | MMO

PC Windows
Okładka Dark Age of Camelot: Shrouded Isles (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

3grudnia2002

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Dark Age of Camelot: Shrouded Isles to dodatek do jednego z najpopularniejszych MMOcRPG jakie obecnie istnieją. Wprowadza do gry trzy nowe obszary, po jednym dla każdego z realmów. Gracze walczący po stronie Albionu otrzymują wyspę Avalon, Ci którzy żyją w Midgardzie wyspę Aegir, zaś Hibernianie wyspę HyBrasil. Każda wyspa posiada swą indywidualną historię, z każdej z nich wywodzi się też nowa rasa. W Albionie do poprzednio dostępnych ras dołącza gremlinopodobna rasa Inconnu, Midgard wzmacnia krzepka i zręczna rasa Valkyn, zaś w Hibernii pojawia się rasa Sylvan, łącząca sobą cechy drzew i ras humanoidalnych. Ponadto każda ze stron konfliktu otrzymuje po dwie nowe klasy postaci, tj. Albion – Necromancer oraz Reaver (skrzyżowanie wojownika z Necromancerem); Midgard – Bonedancer (klasa przypominająca szamanów z epoki brązu i żelaza), Savage (lekki wojownik); Hibernia – Animist (mag bardzo związany z przyrodą), Valewalker (hybryda wojownika i maga). Listę zmian wprowadzanych przez Shrouded Isles kończy nowy silnik graficzny NetImmerse 3D engine ver. 4.0 z Numerical Design Limited, wykorzystujący możliwości pakietu DirectX 8.1 i najnowszych kart graficznych opartych o chipy GeForce3, GeForce4 Ti, Radeon 8500.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: tysiące  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 8,1 / 10 na podstawie 332 głosów czytelników.

Gry podobne do Dark Age of Camelot: Shrouded Isles

Wymagania wiekowe Dark Age of Camelot: Shrouded Isles

12+

Wymagania sprzętowe Dark Age of Camelot: Shrouded Isles

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium III 1 GHz
  • 256MB RAM
  • 32MB akcelerator 3D
  • podłączenie do Internetu
Dark Age of Camelot: Shrouded Isles - recenzja gry
Dark Age of Camelot: Shrouded Isles - recenzja gry

Recenzja 4 maja 2004, 12:02

Jedynym minusem większego obszaru jest właśnie jego wielkość, bo w DAoC trzeba być zawsze przygotowanym na obronę swoich zamków i relikwii. Im dalej się jest od tzw. „Frontier”, czyli miejsca gdzie toczą się bitwy między graczami, tym dłużej się tam wraca. Choć i to da się łatwo obejść.