Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

DLC i dodatki do gry Steep (XONE)

Dodatki do Steep

Steep: Road to the Olympics
Steep: Road to the Olympics

dodatek do gry5 grudnia 2017

Pierwsze duże rozszerzenie do wydanego przez firmę Ubisoft symulatora zimowych sportów ekstremalnych Steep. Przygotowane we współpracy z Międzynarodowym Komitetem Olimpijskim DLC o nazwie Road to the Olympics pozwala graczom sprawdzić swe umiejętności w rozmaitych dyscyplinach olimpijskich, takich jak narciarstwo alpejskie, snowboard cross, slopestyle, skicross, halfpipe, slalom, slalom gigant, slalom równoległy, supergigant oraz big air. Filar rozgrywki pozostał niezmieniony, a w trakcie przemierzania ośnieżonych stoków napotykamy zarówno zawodników kontrolowanych przez innych graczy, jak i przygotowane przez nich wyzwania. Po raz kolejny ważną rolę odgrywa też rywalizacja o czołowe lokaty w rankingach, a także wykonywanie (solo lub w zespole) zadań rozrzuconych w otwartym świecie. Na potrzeby dodatku twórcy przygotowali jednak zupełnie nowe lokacje, umiejscowione w Korei Południowej oraz Japonii.

DLC do Steep

Extreme Pack

cena: 42,49 zł

DLC27 czerwca 2017

Dodatek oferuje trzy nowe konkurencje (odrzutowe skrzydła, basejumping, speedriding), kolejne wyzwania i nowe przedmioty do personalizacji.

Winterfest Pack

cena: 49,99 zł

DLC3 maja 2017

Dodatek oferuje nową konkurencję (jazda na sankach), kolejne wyzwania, kostiumy i nowe przedmioty do personalizacji.

Alaska

cena: za darmo

DLC24 lutego 2017

Darmowy pakiet DLC, wprowadzający do gry nową mapę osadzoną na Alasce. Lokacja oferuje nie tylko nowe trasy zjazdowe i rozmaite atrakcje wizualne, ale też kolejne wyzwania do zaliczenia.

Pakiet Adrenaliny

cena: 29,99 zł

DLC10 stycznia 2017

W skład pakietu wchodzą trzy wyzwania nocne, trzy kostiumy, dwa wingsuity oraz zestaw wyposażenia (cecha charakterystyczna: świecenie w ciemności). Poza tym gracze uzyskują dostęp do dwóch nowych desek snowboardowych, dwóch strojów i klasycznego, białego wingsuita.