Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

DLC i dodatki do gry Just Cause 3 (PC)

DLC do Just Cause 3

Bavarium Sea Heist

cena: 53,00 zł

DLC18 sierpnia 2016

Trzeci z dodatków wchodzących w skład przepustki sezonowej. W rozszerzeniu wyruszamy na niebezpieczne wody zachodniego Medici i z pomocą Anniki, Sheldona, Lucha i nowej, niszczycielskiej łodzi rakietowej przedzieramy się do tajemniczej placówki badawczej Ogończa. Znajdujemy tam najrzadszą i najpotężniejszą broń stworzoną przez korporację Eden. Pakiet obejmuje nową lokację, misje, typ wyzwań, uzbrojoną łódź rakietową i niszczycielski miotacz błyskawic, Iskrę Edenu.

Reaper Missile Mech

cena: 22,00 zł

DLC11 sierpnia 2016

W skład pakietu wchodzi mech Żniwiarz, wyposażony w namierzające wiele celów rakiety, działko bawarowe, broń grawitacyjną CHWYT i cios odpychający.

Karabin Kousavá

cena: 11,00 zł

DLC3 czerwca 2016

W skład pakietu wchodzi karabin w kształcie skorpiona.

Mech Land Assault

cena: 13,00 zł

DLC3 czerwca 2016

Drugi z dodatków wchodzący w skład przepustki sezonowej. W rozszerzeniu trafiamy na zupełnie nową wyspę, Lacrimę, na terenie której znajduje się porzucona stacja badawcza eDen oraz więzienie zarządzane przez tajemniczego Black Hand, dysponującego armią mechów. Celem rozgrywki jest oczywiście zrównanie wszystkiego z ziemią - pomocne okazują się tu zwłaszcza nowe typy broni, jak karabin Bavarium Power Core. Rico może też zasiąść za sterami dwóch rodzajów mechów i skorzystać ze specjalnej broni grawitacyjnej GRIP, umożliwiającej chociażby transportowanie rozmaitych obiektów i ciskanie nimi we wrogów, bądź też wyzwalanie potężnych ataków energetycznych. Zabawę urozmaicają mechowe wyzwania na specjalnych arenach.

Sky Fortress

cena: 53,00 zł

DLC15 marca 2016

Dodatek oferuje nowy zestaw misji, w ramach których gracz mierzy się z Podniebną Fortecą i armią dronów. W realizacji zadania pomaga Bavarium Wingsuit – nowy kostium, napędzany przez rakietę i wyposażony w karabin maszynowy oraz małą wyrzutnię samonaprowadzających rakiet. Poza tym w skład pakietu wchodzi karabin Bavarium Splitter oraz Eviction – dron obronny.

Pakiet Wybuchowych Broni

cena: 17,00 zł

DLC5 stycznia 2016

Pakiet obejmuje dwie bronie: wyrzutnię Capstone Bloodhound i karabin snajperski Ostateczny Argument.

Pakiet Uzbrojonych Pojazdów

DLC14 grudnia 2015

Pakiet wprowadza do gry trzy nowe, uzbrojone środki transportu: motorówkę Mugello Delphino GLF, terenowe buggy Urga Pocomaxa X4 oraz sportowe Kerner Serpente R12.