Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Final Fantasy X HD - Kimahri HD Re-Texture 8K and 4K Catachrism v.1.1 - Mod do gry - Download

Plik Kimahri HD Re-Texture 8K and 4K Catachrism v.1.1 to modyfikacja do gry Final Fantasy X HD z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku109,7 MB

data aktualizacji15 lutego 2019

pobrań331

pobrań (7 dni)0

Pobierz plik za darmo
Final Fantasy X HD mod Kimahri HD Re-Texture 8K and 4K Catachrism v.1.1

Kimahri HD Re-Texture 8K and 4K Catachrism to modyfikacja do gry Final Fantasy X HD, której autorem jest Catachrism/C3Anderson.

Opis:

Zgodnie z tytułem, mod ulepsza jakość tekstur Kimahri Ronso, czyli wojownika z plemienia Ronso, bedącego jedną z grywalnych postaci występujących w japońskim RPG-u Final Fantasy X HD.

Nowe tekstury wykonano w znacznie wyższej rozdzielczości (do wyboru są warianty 4K i 8K) i mogą się pochwalić wyraźnie wyższym poziomem detali. Jednak zrobiono to bardzo starannie, tak aby wszystkie te zmiany nadal pasowały do pozostałych elementów oprawy wizualnej gry. Tworząc ulepszone wersje autor wzorował się na pre-renderowanych scenkach przerywnikowych.

Instrukcje:

Projekt do działania wymaga Project X, gdyż bez niego niemożliwe jest podmienianie tekstur.

W archiwum Kimahri HD Re-Texture 8K and 4K Catachrism znajdziesz dwa foldery – jeden dla wersji 4K, a drugi dla 8K. Wybierz właściwą wersję dla siebie, następnie skopiuj zawartość tego folderu do „…FINAL FANTASY FFX&FFX-2 HD Remaster\UnX_Res\inject\textures”.

  • data aktualizacji: 15 lutego 2019
  • kategoria gry: RPG
  • rozmiar pliku: 109,7 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl