Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Final Fantasy X HD - Yuna HD Re-texture 8K and 4K Catachrism v.2.1 - Mod do gry - Download

Plik Yuna HD Re-texture 8K and 4K Catachrism v.2.1 to modyfikacja do gry Final Fantasy X HD z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku177,5 MB

data aktualizacji4 lutego 2019

pobrań498

pobrań (7 dni)3

Pobierz plik za darmo
Final Fantasy X HD mod Yuna HD Re-texture 8K and 4K Catachrism v.2.1

Yuna HD Re-texture 8K and 4K Catachrism to modyfikacja do gry Final Fantasy X HD, której autorem jest Catachrism/C3Anderson.

Opis:

W przypadku tego moda tytuł tłumaczy praktycznie wszystko. Projekt ulepsza jakość tekstur Yuny, czyli jednej z głównych postaci żeńskich w grze. Obejmuje to zarówno standardową skórkę, jak i wersję weselną.

Nowe tekstury wykonano w wyższej rozdzielczości (do wyboru są warianty 4K i 8K) i cechuje je lepszy poziom detali. Jednak zrobiono to bardzo starannie, tak aby wszystkie te zmiany nadal pasowały do pozostałych elementów oprawy wizualnej gry. Tworząc ulepszone wersje autor wzorował się na pre-renderowanych scenkach przerywnikowych.

Instrukcje:

Projekt do działania wymaga Project X, gdyż bez niego niemożliwe jest podmienianie tekstur.

W archiwum Yuna HD Re-texture 8K and 4K Catachrism znajdziesz dwa foldery – jeden dla wersji 4K, a drugi dla 8K. Wybierz właściwą wersję dla siebie, następnie skopiuj zawartość tego folderu do „…FINAL FANTASY FFX&FFX-2 HD Remaster\UnX_Res\inject\textures”.

  • data aktualizacji: 4 lutego 2019
  • kategoria gry: RPG
  • rozmiar pliku: 177,5 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl