Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 13 października 2018, 17:12

Kody do gry Final Fantasy X HD (triki) PC, PS4, Switch, PS3, PSV

Wstęp

Final Fantasy X HD jest odświeżoną wersją kultowego jRPG-a stworzonego przez firmę Square Enix. Tytuł opowiada historię Tidusa, którego rodzinne miasto zostaje zniszczone, a on sam przenosi się w czasie i przestrzeni. Bohater musi szybko odnaleźć się w nowej rzeczywistości, gdyż światu zagraża potężna istota zwana Sin. Podczas swojej wędrówki, protagonista odwiedzi mnóstwo różnorodnych miejsc, napotka szereg barwnych postaci, stoczy niezliczoną ilość walk (rozgrywanych rzecz jasna w systemie turowym).

Triki do gry

Tańszy Yojimbo

Zapisz grę. Gdy Fayth w Chamber of Fayth zapyta cię, czego poszukujesz, odpowiedz „To defeat the most powerful of enemies”. Ustawi to cenę summona Yojimbo na 250 000 Gili. Wyprowadź kontrofertę i zaproponuj za niego 125 001 Gili. To obniży cenę do 225 000 Gili. Kontynuuj negocjacje i zaproponuj 125 002 Gile. Koszt spadnie do 205 000 Gili. W końcu wyjdź z propozycją 125 003 Gili. W tym momencie cena Yojimbo zmalej do 194 000 Gili. To najniższy pułap, jaki możesz osiągnąć korzystając z tej sztuczki.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 13 października 2018