Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Half-Life 2 - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Half-Life 2 z gatunku Gry Akcji na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku751,2 MB

pobrań16481

pobrań (7 dni)31

data aktualizacji21 grudnia 2004

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Half-Life 2 demo  - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Sequel wyśmienitej gry akcji/FPP „Half-Life” z roku 1998. Za jego stworzenie odpowiada ten sam producent, co w przypadku części pierwszej, tj. zespół Valve Software, zaś w pracach nad scenariuszem brał udział Marc Laidlaw, człowiek któremu w głównej mierze zawdzięczamy oryginalną fabułę jedynki. Akcja tej części rozgrywa się niedługo po wydarzeniach, w których uczestniczyliśmy poprzednio i umiejscowiona jest w fikcyjnym mieście „City 17” położonym gdzieś we Wschodniej Europie. Miasto to zostało najechane przez hordy najróżniejszych, pozaziemskich potworów i obcych. Gracz ponownie wciela się w postać Gordona Freemana (bohatera oryginalnego „Half-Life’a” teraz pracującego dla sekretnej rządowej agencji - przełożonym Freemana jest G-Man), a jego zadaniem jest przeciwstawnie się agresorom.

Uwaga: Demo wymaga założenia konta w systemie Steam. Znajdziemy w nim kilka początkowych lokacji gry, a także lokację zwaną Ravenholm.

  • data aktualizacji: 21 grudnia 2004
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 751,2 MB