Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Need for Speed: Most Wanted (2005) - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Need for Speed: Most Wanted (2005) z gatunku Gry Wyścigi na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku544,3 MB

pobrań199901

pobrań (7 dni)557

data aktualizacji11 listopada 2005

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Need for Speed: Most Wanted (2005) demo  - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Need for Speed: Most Wanted stanowi kolejną część serii, rozwijanej od połowy lat dziewięćdziesiątych XX wieku. Po nocnych eskapadach z obu odsłon Need for Speed: Underground przyszedł czas na poruszanie się sportowym samochodem w warunkach zgoła odmiennych. Nadal jednak zabawa toczy się w jednej metropolii o całkiem sporej powierzchni i dużym zróżnicowaniu w materii zabudowy (dzielnice mieszkaniowe, strefy przemysłowe etc.).

Rozgrywka stawia przed nami zadanie zyskania miana najlepszego ulicznego kierowcy w ramach tzw. Czarnej Listy, mającego na przysłowiowym pieńku z potencjalnymi rywalami, jak również ze stróżami prawa w radiowozach. Zatem nie tylko bierzemy udział w licznych nielegalnych wyścigach w normalnym dziennym ruchu miejskim, ale także nierzadko uciekamy przez zawziętymi policjantami. Warto zauważyć, że w momencie wystąpienia sytuacji o wysokim stopniu niebezpieczeństwa (np. nagłe wyjechanie ciężarówki z drogi podporządkowanej) włącza się chwilowe spowolnienie akcji a la słynny efekt bullet-time z filmowej trylogii The Matrix, dzięki czemu można stosunkowo spokojnie i precyzyjnie wykonać odpowiednie manewry.

Uwaga: Demo zawiera trzy trasy typu „Quick Race” (dwie dla trybu Sprint i jedną dla Speedtrap), a także trzy kolejne trasy typu „Challenge” (Pursuit Length, Tollbooth i Roadblock Dodge). Dostępne są cztery samochody.

  • data aktualizacji: 11 listopada 2005
  • kategoria gry: Wyścigi
  • rozmiar pliku: 544,3 MB