Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Need for Speed: Most Wanted (2005)

Fan odtworzył Need for Speed: Most Wanted w rzeczywistości

aadamus, 3 kwietnia 2020, 20:17

W serwisie YouTube pojawił się film, w którym rozgrywka z Need for Speed: Most Wanted została przeniesiona do rzeczywistości. Za stworzenie materiału odpowiada internauta kryjący się po pseudonimem Chekunov_v.

Nowe Need for Speed: Most Wanted zostanie pokazane na E3?

Adrian Werner, 26 maja 2012, 08:25

Pojawiły się nowe plotki na temat kolejnej odsłony cyklu Need for Speed. Według nich gra będzie kontynuacją Need for Speed: Most Wanted i zostanie pokazana na tegorocznym E3.

Need for Speed: Most Wanted 2 w ofercie jednego ze sklepów internetowych

Sarge, 19 kwietnia 2012, 09:00

Sklep internetowy BT Games po raz kolejny został bohaterem plotek i spekulacji. W jego ofercie pojawiła się ostatnio gra wyścigowa Need for Speed: Most Wanted 2. Problem polega na tym, że firma Electronic Arts do tej pory nie zapowiedziała takiego tytułu.

Need for Speed: Retrospektywa

Filip „fsm” Grabski, 12 listopada 2011, 10:17

Z okazji premiery nowej odsłony serii Need for Speed zapraszam na krótką, osobistą przejażdkę po niemal wszystkich poprzednich częściach gier z NFS na okładce.

Milion gier z logo Need For Speed i EA Polska w rękach graczy

Jiker, 4 marca 2011, 15:05

Koncern Electronic Arts poinformował, że Polacy zakupili ponad milion egzemplarzy gier z serii Need for Speed, wprowadzonych do sprzedaży przez polski oddział firmy (począwszy od Need for Speed: Underground).

Need for Speed World – ruszyły beta testy

Olek, 16 marca 2010, 19:32

Rozpoczęły się zamknięte beta testy wyścigowej gry sieciowej Need for Speed World. Przez następnych kilka miesięcy tysiące graczy z całego świata będzie miało okazję sprawdzić swoje umiejętności szybkiej jazdy w najnowszym dziele deweloperów z EA Black Box i EA Singapore.

Historia serii Need For Speed - część IV

Fandarel, 20 listopada 2008, 14:58

Wczoraj skończyliśmy na undergroundowej jeździe. Czas kontynuować historię NFS w atmosferze nocnych nielegalnych wyścigów.

Historia serii Need For Speed - część III

Fandarel, 19 listopada 2008, 14:55

Wczorajszą przygodę skończyliśmy na ostatnim NFS-ie, który miał charakter symulacji (Porsche 2000) oraz na wzmiance o Motor City Online. Zagłębmy się więc dalej w tej pasjonującą historię...

Historia serii Need For Speed - część II

Fandarel, 18 listopada 2008, 15:14

Wczorajszą opowieść skończyliśmy na trzeciej części gry pt. Hot Pursuit, która wsławiła się rozwinięciem tytułowego pościgu. Dzisiaj czas na wspomnienie kolejnych gier z serii NFS.

Historia serii Need For Speed - część I

Fandarel, 17 listopada 2008, 13:51

Przez lata NFS przechodził spektakularne wzloty i tragiczne upadki. Jednak to cały czas kawał dobrej historii gier i na tę historię Was zapraszam.

Nagrody dla kanadyjskiej branży gier rozdane

Metatron, 19 września 2006, 09:58

Organizatorzy Canadian Awards fos Electronic and Animated Arts (CAEAA) ogłosili zwycięzców tegorocznej edycji (w rzeczywistości pierwszej edycji w ogóle). Poza kanadyjską branżą gier nagrodzono również twórców animacji. My jednak skoncentrujmy się na tym, co interesuje nas najbardziej, czyli elektronicznej rozrywce.

Aktorzy w Need for Speed: Carbon

eLKaeR, 28 czerwca 2006, 14:32

Moda na zatrudnianie znanych aktorów przy produkcji gry nie ominęła również Need for Speed: Carbon. Ekipa z Electronic Arts ujawniła właśnie listę osób, których głosy usłyszymy w najnowszej odsłonie słynnej wyścigowej serii. Wybrane użyczą także wirtualnym postaciom swojego wizerunku.

Oficjalna sieciowa strona Need for Speed: Carbon już działa

eLKaeR, 27 czerwca 2006, 14:14

Na temat Need for Speed: Carbon zdążyliśmy już napisać trzykrotnie w ciągu ostatnich dziesięciu dni. Dziś chcielibyśmy nawiązać do tego zagadnienia po raz kolejny, ponieważ korporacja Electronic Arts uruchomiła oficjalną internetową stronę niniejszego tytułu. Na razie owa witryna nie jest zbyt rozbudowana, aczkolwiek zawiera pewne interesujące treści.

Pierwsze screenshoty z Need for Speed: Carbon, ukazujące grafikę z PS3 i X360

eLKaeR, 22 czerwca 2006, 13:05

W ubiegłą sobotę przedstawiliśmy Szanownym Czytelnikom pierwsze konkretne informacje, dotyczące nadchodzącej gry o nazwie Need for Speed: Carbon. Natomiast dziś chcielibyśmy zaprezentować Wam debiutanckie zrzuty ekranowe, ukazujące wygląd oprawy wizualnej w najświeższej odsłonie "Potrzeby Prędkości". Wszystkie obrazki pochodzą z konsol nowej generacji (PS3 i X360), więc mają rozdzielczość HD.

Need for Speed: Carbon - pierwsze konkretne informacje

eLKaeR, 17 czerwca 2006, 11:23

Chociaż o Need for Speed: Carbon dowiedzieliśmy się po raz pierwszy w trakcie minionych targów E3 2006, ale dopiero teraz mamy dla Was garść konkretnych informacji na temat niniejszego tytułu. Źródłem świeżych danych jest najnowszy numer Official PlayStation 2 Magazine oraz Game Informer. Oba magazyny skupiły się na wersji dla PS3 i X360, aczkolwiek gra zmierza też ku PS2, XBX, PSP, NDS i Wii.

EA prezentuje kolejną odsłonę Need for Speed wraz z innymi tytułami dla PS3

eLKaeR, 12 maja 2006, 09:44

Bez dobrych wyścigów samochodowych nie może się obejść de facto żadna współczesna konsola. PlayStation 3 również nie będzie w tym temacie wyjątkiem – wynika tak przynajmniej z prezentacji, przeprowadzonej przez korporację Electronic Arts w trakcie E3 2006. Na targach w Los Angeles zademonstrowano bowiem zwiastun kolejnej gry z hitowej serii Need for Speed.

Electronic Arts ma posiadaczy Need for Speed: Most Wanted w ... gdzieś

Elrond, 17 marca 2006, 16:40

Rzut oka na forum Electronic Arts i wątek dotyczący Need for Speed: Most Wanted, wystarczy, aby zemleć w ustach cisnące się na nie niecenzuralne słowa. Cóż bowiem robią Elektronicy z problemami, które zgłosili im użytkownicy wspomnianej gry? Uwaga ... wiedzą o nich!

Poradnik: Need for Speed: Most Wanted

Redakcja GRYOnline.pl, 8 grudnia 2005, 20:35

Poradnik do gry Need for Speed: Most Wanted zawiera dokładny opis ukończenia poszczególnych etapów kariery uwzględniając wyścigi z udziałem innych kierowców ze słynnej „czarnej listy” oraz policyjne pościgi, a także cenne porady odnośnie prawidłowego sterowania pojazdem oraz listę dostępnych samochodów.

Need for Speed: Most Wanted do kupienia w USA, niedługo u nas

ComCo, 16 listopada 2005, 08:00

Do sklepów w Stanach Zjednoczonych trafiła najnowsza odsłona bardzo popularnej wśród graczy, wyścigowej serii Need for Speed, nosząca podtytuł Most Wanted. Całość dostępna jest na komputerach PC oraz konsolach: Xbox 360, PlayStation 2, Xbox, GameCube, DualScreen, Game Boy Advance oraz PlayStation Portable.

Co znajdziemy w demie Need for Speed: Most Wanted

Łosiu, 31 października 2005, 14:18

W ubiegły czwartek panowie z Electronic Arts przyznali się do tego, iż demo gry Need for Speed: Most Wanted pojawi się w sieci w pierwszej połowie listopada (pomiędzy 1 a 14). Dziś z kolei otwarcie powiedzieli o tym, co będzie ono zawierać.

Będzie PeCetowe demo Need for Speed: Most Wanted

ComCo, 27 października 2005, 09:03

Od niecałego tygodnia wiemy, jakimi samochodami będziemy się ścigać w Need for Speed: Most Wanted (Aston Martin DB9 - nadchodzę!:-)). Kilka z wymienionych na tamtej liście maszyn raczej na pewno znajdzie się też w grywalnej wersji demonstracyjnej nadchodzącej gry wyścigowej.

Need for Speed: Most Wanted - lista samochodów ujawniona

Krooliq, 21 października 2005, 09:49

Korporacja Electronic Arts właśnie ujawniła pełną listę pojazdów, dzięki którym doznamy ekstremalnych przeżyć w Need for Speed: Most Wanted.

Need for Speed: Most Wanted na PS2 bez opcji zmagań wieloosobowych w Sieci?

ComCo, 18 października 2005, 11:15

Złe wieści dla wszystkich posiadaczy konsoli PlayStation 2 oraz Network Adaptora, którzy liczyli na to, że bez przeszkód zmierzą się w Internecie z innymi graczami o tytuł „najszybszego” w nadchodzącej, kolejnej części wyścigowej serii Need for Speed, noszącej podtytuł Most Wanted. Redaktorzy zachodniego serwisu Fragland podali, iż w tej wersji gry zabraknie trybu rywalizacji online.

Czego posłuchamy podczas grania w Need for Speed: Most Wanted?

ComCo, 14 października 2005, 09:34

Nie od dziś wiadomo, że muzyka jest jednym z ważniejszych elementów w zręcznościowych grach wyścigowych - przede wszystkim motywuje do dynamicznej jazdy wszystkich wirtualnych kierowców. Korporacja Electronic Arts ujawniła pełną listę kompozycji, jakie znajdą się na ścieżce dźwiękowej do Need for Speed: Most Wanted.

EA na X05, czyli FIFA, NBA i NFS na Xbox 360

Kull, 4 października 2005, 09:13

To właśnie dzisiaj rozpoczęła się konferencja koncernu Microsoft o nazwie X05, poświęcona przede wszystkim konsoli Xbox. Spotkanie potrwa do jutra, a gwoździem programu tegorocznego sympozjum będzie Xbox 360. Korzystając z tej okazji, firma Electronic Arts postanowiła przedstawić grywalne wersje znanych serii gier (m.in. NFS, FIFA, NBA) tworzonych na konsolę nowej generacji.