Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Sąsiedzi z Piekła Rodem - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Sąsiedzi z Piekła Rodem z gatunku Gry Logiczne na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku18,6 MB

data aktualizacji23 maja 2003

pobrań61361

pobrań (7 dni)76

Pobierz plik za darmo

Neighbours From Hell to zabawna gra strategiczna, ogólnie rzecz biorąc, opowiadająca o bardzo złożonym życiu „sąsiedzkim”. Gracz jako jeden z lokatorów bloku mieszkalnego bierze udział w programie telewizyjnym typu „reality-show”, którego zadaniem jest pokazanie „negatywnych” relacji pomiędzy ludźmi mieszkającymi w jednym budynku. Staje się gwiazdą tego show i musi zająć się wymyślaniem kolejnych psikusów, pułapek i niedogodności, które uprzykrzą życie jego sąsiadom. W sumie do przejścia przygotowano 14 rozbudowanych scenariuszy, w których należy wykonać przeróżne tego typu zadania. Nie jest to tak proste jak się może z pozoru wydawać, ponieważ mieszkańcy budynku są bardo czujni, a niektórzy dodatkowo posiadają psy, zaś złapanie na gorącym uczynku kończy się zdjęciem programu z anteny. Neighbours From Hell posada ładną, przypominającą kreskówki grafikę, przyjazny interfejs, a także ścieżkę dźwiękową świetnie oddającą klimat tego tytułu.

Uwaga: Demo pozwala na rozgarnie tutorialu oraz dwóch poziomów gry.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Pliki do gry Sąsiedzi z Piekła Rodem

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Sąsiedzi z Piekła Rodem demo 18,6 MB 2003.05.23 61,3K 76

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
31.01.2006 16:51
lamecast
1
Junior

choje dlaczego sie nie da zassac ;D skurwiele wszedzie kase chcecie nawet za demo wiesniaki

01.02.2006 00:19
👎
odpowiedz
astronom
33
Konsul

ups ... ktoś tu chyba przegiął ... weż chłopie coś na uspokojenie. A potem się ludzie pytają dlaczego tak się jeżdzi po juniorach... no comments