Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Grand Theft Auto - Pełna wersja gry - Download

Pobierz i zagraj za darmo i legalnie w pełną wersję gry Grand Theft Auto z gatunku Gry Akcji na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuPełna wersja gry

rozmiar pliku328,4 MB

data aktualizacji10 marca 2003

pobrań157470

pobrań (7 dni)913

Pobierz plik za darmo
Grand Theft Auto gra  - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Grand Theft Auto to pierwsza z popularnej i kontrowersyjnej serii gier akcji, w których gracze mogą pozbyć się wszelkich ograniczeń moralnych i prawnych, a następnie jako element wielkiej machiny przestępczej grabić, kraść oraz w razie potrzeby zabijać. Akcja gry toczy się w trzech wielkich amerykańskich metropoliach: Miami, New York City oraz San Francisco, gdzie naszym zadaniem jest wykonywanie przeróżnych zadań zlecanych przez bossów. Początkowo będą to proste misje, kradzieże samochodów, itp. lecz stopniowo w miarę gdy będziemy posiadać zasobniejszy portfel oraz większy prestiż stopień trudności zadań będzie rósł, i tak będziemy uczestniczyli w napadach na banki w morderstwach oraz innych zuchwałych przestępstwach.

Uwaga: Jest pełna wersja gry udostępniona do pobrania za darmo przez producenta gry.

Uwaga: Aby gra uruchamiała się prawidłowo należy ustawić w opcjach zgodności, aby uruchamiała się w rozdzielczości 640x480 (prawy przycisk na ikonie gry na pulpicie -> właściwości -> zakładka zgodność -> Uruchom w rozdzielczości ekranu 640x480).

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl