Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Street Fighter IV - poradnik do gry

Street Fighter IV - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ryu | Postacie w Street Fighter IV poradnik Street Fighter IV

Ryu

Ryu nie zmienił się prawie nic, od czasu Super Street Fighter Turbo - Ryu | Postacie w Street Fighter IV - Street Fighter IV - poradnik do gry

Ryu nie zmienił się prawie nic, od czasu Super Street Fighter Turbo. Jego Hadouken jest wciąż bardzo mocny i szybki. Focus Attack ma bardzo dobry zasięg. Smok ma w swym arsenale wiele potężnych combosów, a jego Ultra Combo to bardzo dobry sposób na zakończenie juggle'a. Z tego powodu jest on zaliczany do topowych postaci i bardzo popularny wśród graczy.

Ciosy zwykłe

  1. p+HP - Dash Punch

Dash do przodu z uderzeniem.

  1. p+MP - Overhead Punch

Uderzenie to musi byc blokowane na low i możemy je połączyć z LP (kucając).

  1. d+MK - Crouching Medium Kick

Dobry zasięg i szybkość. Zaraz po tym ciosie możemy wyprowadzic każdy z Super Moves Ryu.

Ciosy specjalne

  1. qcf+P - Hadouken

Najlepszy projectile w grze. Jego szybkość zależy od wciśniętego puncha. Ryu nie ma po nim praktycznie żadnego opóźnienia i może bez problemu trzymać przeciwnika na dystans. Dobry sposób na zakończenie combosa.

  1. p, d, dp+P - Shoryuken

Świetna broń na nadlatujących przeciwników i dobry juggle starter . Ofensywę możemy kontynuować po przez Hadoukena, Super lub Ultra Combo .HP Shoryuken może być przerwany za pomocą Focus Attack . To łatwo dezorientuje przeciwnika. Wersja z LP dobrze sprawdza się jako counter, gdyż ma najmniejsze opóźnienie. Mimo to jeśli nie trafimy, lecimy w powietrze i jesteśmy praktycznie bezbronni.

Zostało jeszcze 59% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie