Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sam & Max: Sezon 1 - poradnik do gry

Sam & Max: Sezon 1 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Pościg, czyli siła reklamy | III. The Mole, the Mob and the Meatball poradnik Sam & Max: Sezon 1

Pościg, czyli siła reklamy

Zadowoleni z siebie bohaterowie wkroczyli do kryjówki mafii, by pochwalić się swoimi osiągnięciami. Niestety w środku czekała na nich niezbyt przyjemna niespodzianka. Okazało się bowiem, że szefem całego interesu jest poszukiwany przez detektywów Kret, któremu najwyraźniej znudziło się bycie policyjnym informatorem. Po chwili Sam i Maks zostali zmuszeni do ucieczki.

Wskoczyli do samochodu i pomknęli przed siebie - Pościg, czyli siła reklamy | III. The Mole, the Mob and the Meatball - Sam & Max: Sezon 1 - poradnik do gry

Wskoczyli do samochodu i pomknęli przed siebie. Niestety to nie wystarczyło. Pojazd mafii ruszył tuż za nimi. Trzeba było się go jakoś pozbyć.

Po kilkunastu sekundach szaleńczej ucieczki bohaterowie doszli do wniosku, że nie uda im się zgubić pościgu - Pościg, czyli siła reklamy | III. The Mole, the Mob and the Meatball - Sam & Max: Sezon 1 - poradnik do gry

Po kilkunastu sekundach szaleńczej ucieczki bohaterowie doszli do wniosku, że nie uda im się zgubić pościgu. Wtedy Sam zauważył wiszącą nad drogą reklamę. Wyciągnął broń i gdy tylko ją minęli, wystrzelił. To rozwiązywało sprawę.