Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sam & Max: Sezon 1 - poradnik do gry

Sam & Max: Sezon 1 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Gwiazdy małego ekranu, część V - Żenujący idol (wygrana) | II. Situation Comedy poradnik Sam & Max: Sezon 1

Gwiazdy małego ekranu, część V - Żenujący idol (wygrana)

Po dotarciu na miejsce trzeba było pozbyć się Whizzera, ponieważ ten juror był lojalny wyłącznie wobec swojego brata. Kolejnym problemem do rozwiązania było uzyskanie przez Sama wysokich tonów, które tak bardzo podobały się kolejnemu sędziemu. Tym razem jednak Sam był przygotowany, w końcu nie z takimi problemami dawał sobie wcześniej radę.

Na początek poczęstował Whizzera ciastem - Gwiazdy małego ekranu, część V - Żenujący idol (wygrana) | II. Situation Comedy - Sam & Max: Sezon 1 - poradnik do gry

Na początek poczęstował Whizzera ciastem. Uszczęśliwiony chłopak przystąpił do konsumpcji. Po chwili jednak słaby organizm nie wytrzymał takiego połączenia smaków (a szczególnie ketchupu). Sędzia popędził do toalety.

Pozostało jedynie skorzystać z modulatora głosu i podejść do mikrofonu - Gwiazdy małego ekranu, część V - Żenujący idol (wygrana) | II. Situation Comedy - Sam & Max: Sezon 1 - poradnik do gry

Pozostało jedynie skorzystać z modulatora głosu i podejść do mikrofonu. Zaśpiewana piosenka zachwyciła sędziów. Sam stał się gwiazdą i w nagrodę otrzymał kontrakt na wydanie albumu w wytwórni płytowej.