Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sam & Max: Sezon 1 - poradnik do gry

Sam & Max: Sezon 1 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Na ratunek Maksow | I. Culture Shock | Sam & Max Sezon 1 poradnik Sam & Max: Sezon 1

Na ratunek Maksowi

Niestety powrót do rzeczywistości nie okazał się zbyt przyjemny. W dalszym ciągu Maksa nie było, więc najprawdopodobniej przetrzymywany był jako zakładnik przez Brady'ego Culture. Sam chciał uratować wspólnika, ale wiedział, że bez odpowiedniego zabezpieczenia znowu ulegnie wpływowi hipnotyzujących promieni maniaka. Potrzebował pomocy. Kto jednak mógł wiedzieć najwięcej o hipnozie i ewentualnych sposobach ochrony przed nią? Oczywiście Sybil - psychoterapeutka.

Na miejscu okazało się, że Sam trafił pod dobry adres - Na ratunek Maksow | I. Culture Shock | Sam & Max Sezon 1 - Sam & Max: Sezon 1 - poradnik do gry

Na miejscu okazało się, że Sam trafił pod dobry adres. Po chwili zastanowienia Sybil wyciągnęła z szuflady narysowany przez jednego z jej pacjentów projekt hełmu chroniącego przed oddziaływaniem promieni hipnotyzujących.

Do skonstruowania urządzenia potrzebny był jednak ktoś z żyłką mechanika i majsterkowicza. Na szczęście w pobliżu znajdował się sklep dobrego znajomego detektywów, Bosco.

Dla sprzedawcy zrobienie przedstawionego na planie wynalazku nie stanowiło problemu - Na ratunek Maksow | I. Culture Shock | Sam & Max Sezon 1 - Sam & Max: Sezon 1 - poradnik do gry

Dla sprzedawcy zrobienie przedstawionego na planie wynalazku nie stanowiło problemu. Pojawił się jednak mały kłopot w postaci braku jednej konkretnej części - anteny.

Szybka wizyta w biurze i zdjęcie wieszaka z telewizora załatwiły sprawę. Po dostarczeniu brakującego elementu hełm został ukończony.

W ten sposób wyposażony Sam wsiadł do samochodu. Ruszając do siedziby wroga wiedział, że czeka go ostateczna konfrontacja.