Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sam & Max: Sezon 1 - poradnik do gry

Sam & Max: Sezon 1 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Gwiazdy małego ekranu, część II - Gotuj z Samem i Maksem | II. Situation Comedy poradnik Sam & Max: Sezon 1

Gwiazdy małego ekranu, część II - Gotuj z Samem i Maksem

Bohaterowie przeszli do mieszczącego się po prawej stronie pokoju. Okazało się, że trafili na plan kuchennego show, w którym prowadzący uczą widzów przygotowywać różne potrawy z przedziwnych składników.

W pomieszczeniu natknęli się na znaną już panią reżyser, która opowiedziała, że potrzebuje chętnych do nagrania kolejnego odcinka programu. Nie trzeba było dwa razy powtarzać - po chwili Sam i Maks stali już za kontuarem. Kamery! Światła! Akcja! - usłyszeli.

Na początku Sam przyjrzał się garnkowi - Gwiazdy małego ekranu, część II - Gotuj z Samem i Maksem | II. Situation Comedy - Sam & Max: Sezon 1 - poradnik do gry

Na początku Sam przyjrzał się garnkowi. Maks zaciekawiony zapytał, co też ciekawego przyrządzą. Ciasto - padła odpowiedź.

W tym momencie przyszedł czas na zabawę - Gwiazdy małego ekranu, część II - Gotuj z Samem i Maksem | II. Situation Comedy - Sam & Max: Sezon 1 - poradnik do gry

W tym momencie przyszedł czas na zabawę. Detektywi, których umiejętności kucharskie ograniczały się dotąd do włączenia mikrofalówki, zaczęli eksperymentować z różnymi składnikami.

Nie przejmowali się przy tym ich wyborem ani ilością - Gwiazdy małego ekranu, część II - Gotuj z Samem i Maksem | II. Situation Comedy - Sam & Max: Sezon 1 - poradnik do gry

Nie przejmowali się przy tym ich wyborem ani ilością. Wrzucali co popadnie, aż w końcu znudzeni włożyli przedziwną mieszaninę do piekarnika. Dzięki magii telewizji po kilku sekundach mogli cieszyć się smakowicie wyglądającym tortem, a kolejny odcinek był już zakończony.

Nie mieli już w tym miejscu więcej do roboty, więc opuścili pomieszczenie, wracając na plan Miejskich kowbojów - Gwiazdy małego ekranu, część II - Gotuj z Samem i Maksem | II. Situation Comedy - Sam & Max: Sezon 1 - poradnik do gry

Nie mieli już w tym miejscu więcej do roboty, więc opuścili pomieszczenie, wracając na plan "Miejskich kowbojów". Stamtąd udali się w lewo.