Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Infernal - poradnik do gry

Infernal - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Hochtempelberg Monastery (4) | Mission 1 w Infernal poradnik Infernal

Ostatnia aktualizacja: 28 sierpnia 2019

W następnym pomieszczeniu napotkasz nowy problem, którym są drzwi zabezpieczone kodem (#45). Lucius Black poinformuje Cię, że na Twoim wyposażeniu znalazły się piekielne okulary, pozwalające dojrzeć źródła energii życiowej (kulki koloru niebieskiego) i magicznej (kolor czerwony). Pamiętaj, że aby je zabrać, musisz cały czas używać diabelskiego sprzętu. Oprócz tego gogle potrafią również pomóc Lennoksowi odczytać niewidoczne normalnie kody. Jeden z nich znajduje się na ścianie (#46), tuż obok zamkniętych drzwi. Aby Ryan "zapamiętał" szyfr, musisz zbliżyć się do celu i poczekać kilka sekund.

1 - Hochtempelberg Monastery (4) | Mission 1 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
Zapamiętaj kod i otwórz drzwi - Hochtempelberg Monastery (4) | Mission 1 w Infernal - Infernal - poradnik do gry

Zapamiętaj kod i otwórz drzwi. W następnej dużej sali będziesz musiał uporać się z mnichami. Gdy w okolicy zrobi się cicho, wdrap się po drabinie (#47) na małą platformę. Ta ostatnia pozwoli Ci przejść ponad metalowymi kratami do drugiej części pomieszczenia. Pokonaj wpadających do sali wrogów i zwiedź znajdujące się nieopodal korytarze (jest tam trochę amunicji do pistoletu). Wróć się do dużego pomieszczenia i rozwal czujnik laserowy (#48). Droga do chronionej części kompleksu stoi otworem.

2 - Hochtempelberg Monastery (4) | Mission 1 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
3 - Hochtempelberg Monastery (4) | Mission 1 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
4 - Hochtempelberg Monastery (4) | Mission 1 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
Uaktywnij terminal (#49), aby odblokować pobliskie drzwi i wejdź do kolejnej sali siejąc zniszczenie - Hochtempelberg Monastery (4) | Mission 1 w Infernal - Infernal - poradnik do gry

Uaktywnij terminal (#49), aby odblokować pobliskie drzwi i wejdź do kolejnej sali siejąc zniszczenie. Załatwiwszy wrogów rozwal skrzynie blokujące tunel (#50) i ruszaj przed siebie. Tutaj również czeka mnóstwo przeciwników. Gdy uporasz się z nimi, rozejrzysz się po najbliższej okolicy w poszukiwaniu dodatkowej amunicji.

Dalsza droga wiedzie przez tunel zablokowany drewnianą skrzynią (#51). Zniszcz ją, a następnie rozwal ścianę, na którą pada światło reflektora (#52). Mur padnie tylko w wyniku piekielnego ataku. Jeśli nie dysponujesz energią magiczną, rozwal źródło światła w celu zmiany aury.

5 - Hochtempelberg Monastery (4) | Mission 1 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
6 - Hochtempelberg Monastery (4) | Mission 1 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
7 - Hochtempelberg Monastery (4) | Mission 1 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
Przebij się przez kolejne ściany i zabij szwendających się w okolicy mnichów - Hochtempelberg Monastery (4) | Mission 1 w Infernal - Infernal - poradnik do gry

Przebij się przez kolejne ściany i zabij szwendających się w okolicy mnichów. Gdy w pobliżu nie będzie już żywej duszy, przyjrzyj się laserowym czujnikom. Sala jest zbudowana w taki sposób, że z tej pozycji nie masz żadnych szans na ich wyeliminowanie. Aby pozbyć się systemu ochrony, wdrap się po zlokalizowanej nieopodal drabinie (#53) i u góry przeskocz na drugą platformę. Z tej pozycji (#54) zniszczenie czujników to tylko formalność.

Zejdź na dół i przejdź pomiędzy kuloodpornymi szybami. Obejrzysz przerywnik filmowy, w którym zobaczysz ewakuującego się doktora Wolfa. Po szybkiej wymianie zdań z Luciusem ruszaj w dalszą drogę.

Znajdziesz się na zewnątrz kompleksu (#55). Nie idź przed siebie, ale skręć w prawo i rozwal skrzynie (#56) blokujące dostęp do włazu w podłodze. Przeszukaj odkryte pomieszczenie - w jednej ze skrzyń zobaczysz nową broń, pistolet laserowy (#57). Wykorzystaj piekielną aurę i zregeneruj manę. Energia magiczna przyda Ci się już za chwilę.

8 - Hochtempelberg Monastery (4) | Mission 1 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
9 - Hochtempelberg Monastery (4) | Mission 1 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
10 - Hochtempelberg Monastery (4) | Mission 1 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
Gdy będziesz gotowy do walki, wyjdź na górę i zapisz stan gry - Hochtempelberg Monastery (4) | Mission 1 w Infernal - Infernal - poradnik do gry

Gdy będziesz gotowy do walki, wyjdź na górę i zapisz stan gry. Wkrocz na dziedziniec, pojawi się kolejny boss (#58). Aby go załatwić, będziesz musiał atakować go wzmocnionymi piekielną siłą pociskami, tradycyjne ataki nie przebiją się bowiem przez jego pole siłowe. Jeśli zabraknie Ci energii magicznej, zabij pozostałych żołnierzy. Każdy trup na Twoim koncie wpływa na przyrost many. Pamiętaj również, że na dziedzińcu znajdują się dwa zejścia do piwnic (#59). W środku znajdziesz trochę amunicji.

11 - Hochtempelberg Monastery (4) | Mission 1 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
Po załatwieniu bossa, na dziedziniec wbiegnie jeszcze jeden żołnierz Opozycji, który przy okazji otworzy niedostępne wcześniej przejście (#60) - Hochtempelberg Monastery (4) | Mission 1 w Infernal - Infernal - poradnik do gry

Po załatwieniu bossa, na dziedziniec wbiegnie jeszcze jeden żołnierz Opozycji, który przy okazji otworzy niedostępne wcześniej przejście (#60). Załatw pozostałych wrogów, doładuj energię, zbierz amunicję, przejdź przez metalową bramkę i skieruj się do podziemi.